Herbatki ziołowe na drobne życiowe bolączki

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2014-08-04
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Dodał/a książkę: elibri

Zioła leczą takie dolegliwości jak zmęczenie, kłopoty trawienne, problemy skórne, powierzchowne rany, wszystkie uprzykrzone ,,drobiazgi" niekiedy przez nas bagatelizowane... To właśnie z nich zaparzamy herbaty, które są najstarszym środkiem leczniczym pochodzenia roślinnego.

W naszym praktycznym poradniku medycyny naturalnej zawarte zostały przepisy przydatne w leczeniu lub łagodzeniu powszechnie występujących lżejszych zaburzeń i urazów.

Znajdą tu Państwo herbaty nie tylko na problemy żołądkowe, lecz także na dolegliwości związane z głową, klatką piersiową, narządami rozrodczymi, kończynami, krążeniem, kośćmi itp.

Poszczególne części książki zostały opatrzone cytatami z Pisma Świętego, ponieważ lecząc ciało, dobrze jest także ubogacać ducha.

Kup książkę Herbatki ziołowe na drobne życiowe bolączki

Opinie o książce - Herbatki ziołowe na drobne życiowe bolączki

Muzyka Klasyczna. Wielcy kompozytorzy i ich arcydzieła
Okładka ksiązki - Muzyka Klasyczna. Wielcy kompozytorzy i ich arcydzieła

Książka ta jest interesująco i przystępnie napisanym przewodnikiem po ponad 800-letniej historii muzyki klasycznej. Ta nieoceniona publikacja encyklopedyczna...

Wesołe Zgadywanki. Wesołe Zgadywanki. Sponge Bob Kanciastoporty.
Okładka ksiązki - Wesołe Zgadywanki. Wesołe Zgadywanki. Sponge Bob Kanciastoporty.

Twoje dziecko chce wziąć kolorowanki i zgadywanki z bohaterami ulubionej bajki na plażę, do lasu, do parku a nawet do samochodu? Żaden problem! Seria...