Hipnoza w psychoterapii

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak obniżyć stres, podnieść samoocenę i rozwinąć kreatywność, poprawić pamięć i umiejętność uczenia się, uwolnić się od nałogów, stresu, lęków i fobii - sięgnij po hipnozę - powszechnie stosowaną w psychoterapii dzięki jej zdumiewającej skuteczności.

Lata doświadczeń terapeutów jednoznacznie wskazują, że jest ona bezpieczna i można ją stosować również na samym sobie. Z książki można korzystać jak z podręcznika autohipnozy, przydatnego przede wszystkim dla tych Czytelników, którzy chcą sami poradzić sobie z nękającymi ich problemami. Natomiast psychoterapeuci znajdą mnóstwo cennych wskazówek dotyczących pracy z pacjentami, którzy borykają się z konkretnymi trudnościami.

W kolejnych rozdziałach Czytelnik znajdzie konkretne sugestie hipnotyczne, a także omówienie problemów i propozycje zamienienia niechcianych zachowań na pożądane. Dzięki temu zyska konkretne narzędzia, dzięki którym nabierze sił, by żyć w pełni swoich możliwości.

Informacje dodatkowe o Hipnoza w psychoterapii:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: Hypnosis For Change. A Practical Manual of Proven Hypnitic Techniques
Tłumaczenie: Małgorzata Trzebiatowska, Marek Michewicz

Kup książkę Hipnoza w psychoterapii