Kiedy nadciąga ciemność

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2010-09-21
Kategoria: Romans
Dodał/a książkę: AgnSz

W świecie, gdzie śmierć może spotkać nawet nieśmiertelnych, tylko namiętność jest wieczna... Są potężni i wieczni, i spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej śmiertelniczki. W jej obronie Strażnik Wieczności nie zawaha się przed niczym. I nie ulęknie się niczego - poza miłością... Ten dzień zaczął się dla Abby źle, a skończył - zupełnie niezwykle. Była świadkiem morderstwa, cudem uniknęła śmierci, doświadczyła zdumiewającej wizji, a teraz znalazła się na łasce i niełasce fascynującego Dantego - który równocześnie pociąga ją i przeraża. Wkrótce Abby odkryje, że zostali związani mrocznym przeznaczeniem. Że Dante, kilkusetletni wampir, chroni ją przed niebezpieczeństwem nadciągającym z samej otchłani piekieł. Lecz czy ten nieziemski obrońca zdoła ocalić ją przed nim samym?

Kup książkę Kiedy nadciąga ciemność

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Jak Feniks z popiołów Odwieczna walka dobra ze złem, mroczne przeznaczenie, świat demonów i Książę oraz niezwykły Feniks w otoczeniu chochlików, piekielnych ogarów, zombie i wampirów oraz czarownic – tak wybuchowej mieszanki dawno nie było i aż strach pomyśleć, co może z tego wyniknąć.Jeśli jednak niestraszne Ci są moce ciemności, to na własną odpowiedzialność możesz wkroczyć w świat wykreowany przez Alexandrę Ivy, gdzie rzeczywistość miesza się ze zjawiskami paranormalnymi, jawa ze snem, a wojna z miłością. „Kiedy nadciąga ciemność” rozpoczyna serię przykuwających uwagę romansów z zaświatów „Strażnicy wieczności”.Opowieści o potężnych krwiopijcach stających w obronie śmiertelniczek jeszcze nie było, dodam więc tylko, że owe ziemianki nie są takie zwyczajne. Kryją w sobie potężnego Feniksa i stanowią Kielich wypełniony jego mocą. Dante, kilkusetletni wampir, chroni je przed niebezpieczeństwem pochodzącym prosto z piekielnych otchłani. Jest połączony z Kielichem klątwą – swoistą „przysięgą, ogniem, krwią, mrokiem śmierci, na wieczność i dalej”.Tyle tylko, że Abby Barlow – dziewczyna po traumatycznych przeżyciach w dzieciństwie, nieufna i ostrożna osoba do towarzystwa niejakiej Seleny LaSalle, wcale nie chce być nosicielką światła. Przez przypadek znalazła się w niewłaściwym miejscu i czasie, dotykając poprzedniego Kielicha – Seleny – tuż przed jej śmiercią. Teraz ...

Opinie o książce - Kiedy nadciąga ciemność

Avatar użytkownika - aneta5janiec12
aneta5janiec12
Przeczytane:2016-06-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Przeczytałam,
Książka intrygująca, zawierająca wiele paranormalnych istot. Miłość między głównymi bohaterami jest magiczna :) Godna polecenia. Zawiera wątki erotyczne.
Avatar użytkownika - KittyAilla
KittyAilla
Przeczytane:2015-01-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w ciągu roku,
Hmm, ogólnie uważam, że ten pomysł miał dużo większy potencjał niż autorka go wykorzystała. Styl sam w sobie nie był zły, na ogół książkę czytało się szybko i przyjemnie, nie polecam osobom nielubiącym wątków erotycznych, bo jest ich dość sporo.
Avatar użytkownika - esperanza
esperanza
Przeczytane:2014-07-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2014, Mam,
Moja opinia dostępna na: http://esperazna.blogspot.com/2014/07/tytu-kiedynadciaga-ciemnosc-autor.html
Avatar użytkownika - kinguszka
kinguszka
Przeczytane:2014-06-04, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2014-02-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Trudne dzieciństwo a później ciężka praca, by jakoś się utrzymać. Szara codzienność bez żadnych perspektyw. Abby wydaje się, że tak właśnie będzie wyglądać jej życie. Pewnego tragicznego dnia okazuje się, że jej dotychczasowe problemy były błahostką. Teraz dopaść próbuje ją zgraja demonów a ona nie jest już tą samą osobą. Na szczęście ma u swojego boku odważnego, pewnego siebie, niezwykle niebezpiecznego i pociągającego wampira. Polecam niezwykle wciągającą pierwszą część serii Strażnicy Wieczności.
Avatar użytkownika - ffiona902
ffiona902
Przeczytane:2014-01-14, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książka jest tak dobra, że przeczytałam ją w jeden krótki dzień. Zainspirowała mnie na tyle, że zaczęłam pisać własne opowiadanie w podobnym klimacie. I to dzięki tej książce jestem tutaj, bo czytając streszczenie natknęłam się na nazwę stronki. :)
Avatar użytkownika - olasob17
olasob17
Przeczytane:2013-11-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Miejscami mi sie nudziła, ale ogólnie wypadła całkiem nie źle :)
Zapowiada się ciekawie, z pewnością książka ta trafi do mej domowej biblioteczki:)
Avatar użytkownika - kazejczyk
Przeczytane:2014-04-27, Przeczytałam,
Zachłanna ciemność
Alexandra Ivy0
Okładka ksiązki - Zachłanna ciemność

Dla tej kobiety nieśmiertelny mężczyzna wyrzeknie się swego dziedzictwa i da się pochłonąć rozkoszy, która napawa zachwytem i grozą... Są potężni i wieczni...

Nieujarzmiona ciemność
Alexandra Ivy0
Okładka ksiązki - Nieujarzmiona ciemność

Alexandra Ivy to obok Christine Feehan i Lary Adrian najpopularniejsza autorka mrocznych nastrojowych romansów paranormalnych Cykl Strażnicy Wieczności...