Krwawe igrzyska

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2010-06-10
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-7510-321-2
Liczba stron: 544
Dodał/a książkę: Magdalena Galiczek-Krempa

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Akcja rozgrywa się ok. 60 r. w Rzymie Nerona. Hrabia Saint-Germain odnajduje się w obfitującym w polityczne zawirowania środowisku elit cesarstwa, zostając kochankiem Attii Oliwii Clemens, która, podobnie jak inne jego ukochane, również dołącza do grona kryjących się pomiędzy ludźmi wampirów. W przygotowaniu kolejne tomy serii. Chelsea Quinn Yarbro, ur. w 1942 r. w Kalifornii, jedna z najbardziej znanych obok Anne Rice autorek horrorów. Nominowana do nagród Edgar Allan Poe Award, World Fantasy i Bram Stoker. Była (jako pierwsza kobieta) przewodniczącą Horror Writers Association. Napisała ponad 70 książek, a sławę zyskała dzięki cyklowi o hrabim Saint-Germain. Obecnie mieszka w Berkeley z trzema kotami.

Kup książkę Krwawe igrzyska

Opinie o książce - Krwawe igrzyska

Avatar użytkownika - maddziaa
maddziaa
Przeczytane:2010-11-23, Ocena: 5, Przeczytałam,
Główną zaletą jest na pewno dokładne opracowanie merytoryczne i ten intrygujący świat... Książka mi się podobała, choć nie zachwyciła. Pozostawiła pewny niedosyt.
Link do opinii
Avatar użytkownika - kkiinnaa
kkiinnaa
Przeczytane:,
Pierwsze 2 tomy były dosyć fajne. Główny bohater jest bardziej "realistyczny" nie taki przesłodzony czy jakiś maczo straszny, jak to teraz się te wampiry widzi ;)
Link do opinii
Avatar użytkownika - agoosiaczek
agoosiaczek
Przeczytane:2010-11-27, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Inne książki autora
Kuszenie losu
Chelsea Quinn Yarbro0
Okładka ksiązki - Kuszenie losu

Akcja tego tomu toczy się od końca rewolucji rosyjskiej aż do lat trzydziestych, kiedy to w Niemczech do władzy dochodzą naziści. Główny bohater...

Pisane krwią
Chelsea Quinn Yarbro0
Okładka ksiązki - Pisane krwią

Kolejny tom przygód nieśmiertelnego wampira, hrabiego Saint-Germain Jest rok 1910. Mocarstwa Europy łączą więzy krwi władców, lecz dzielą sprzeczne...

Reklamy