Księga urody Lumiry

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2015-10-29
ISBN: 978-83-7377-749-1
Dodał/a książkę: dayna15

Wszystkie pragniemy zachwycać urodą w każdym wieku. Marzymy o tym, aby mimo upływającego czasu, zachować młodość i naturalne piękno. Chcemy starzeć się z godnością, w harmonii z własnym ciałem i duchem. Jaka jest więc recepta na zachowanie piękna zarówno tego fizycznego, jak i wewnętrznego?

Sekret zdradza nam znana rosyjska uzdrowicielka oraz Autorka bestsellerów. W tej publikacji wyjawia tajemnicę swojego młodzieńczego wyglądu i emanacji witalności. Znajdziesz w niej wszystko na temat pielęgnacji skóry, włosów, naturalnych zabiegów kosmetycznych oraz porady dla wszystkich osób, dbających o swój wygląd. Autorka, zainspirowana tradycyjnymi przepisami ze swojej ojczyzny, samodzielnie wytwarza, w pełni naturalne, roślinne kosmetyki. Teraz i Ty nauczysz się je sporządzać. Będziesz w stanie sama wykonać odmładzające maseczki do twarzy, pachnące peelingi do ciała, naturalne szampony, aby Twoje włosy stały się lśniące i zdrowe, preparaty do czyszczenia jamy ustnej, alternatywy dla dezodorantów i mydeł oraz wiele innych. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych podpowiedzi i pomysłów jak zadbać o swoją urodę i stać się piękną, spełnioną kobietą.

Za pomocą wielu kolorowych zdjęć, Autorka pokazuje, jak wspierać swoje ciało w odmładzaniu, stosując ćwiczenia i techniki mentalne, które służą między innymi poprawie struktury skóry, upiększeniu piersi i zwiększeniu ogólnej witalności. Prezentuje całkowicie holistyczną koncepcję urody, niezwykle inspirującą, kreatywną i zdrową pod każdym względem. Twoja recepta na młodość.

Kup książkę Księga urody Lumiry

Opinie o książce - Księga urody Lumiry

Avatar użytkownika - Dizzy
Dizzy
Przeczytane:2016-02-25, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Ludzie coraz bardziej dbają o swój wygląd. Częściej stosujemy diety, chętniej ćwiczymy oraz decydujemy się na odmładzające zabiegi, nierzadko o śmiesznie wysokich cenach. I ja postanowiłam wziąć się nieco za siebie, szczególnie w kwestii włosów, których stan od dłuższego czasu wołał o pomstę do nieba. Dlatego też z przyjemnością zabrałam się do lektury „Księgi urody Lumiry”. Miałam nadzieję, że odnajdę w niej naturalne rozwiązanie problemu na swojej głowie, a także poznam tajniki „młodego wyglądu”. Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy po otrzymaniu tej publikacji, była kolorowa szata graficzna książki. W tym poradniku nie brakuje licznych ilustracji, zdjęć, a także rysunków, przedstawiających poszczególne ćwiczenia. Najbardziej jednak spodobały mi się tutaj liczne ciekawostki, podkreślone kolorowymi tłami, dzięki czemu nie sposób było ich przeoczyć, a i łatwiejsze okazały się do zapamiętania. Kilka z nich zapisałam sobie nawet w specjalnym zeszyciku, ponieważ okazały się cennymi wskazówkami w dbaniu o siebie. Wrócę jednak do treści „Księgi urody Lumiry”. Książkę rozpoczyna geneza powstania tego poradnika oraz wstęp, w którym autorka opowiada o swoim życiu i meritum dbania o siebie. Poza wprowadzeniem do tajemnic młodzieńczego wyglądu, znajdują się tutaj liczne zdjęcia z życia prywatnego Lumiry – m.in ...

Opinie o książce - Księga urody Lumiry

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa