Niemiecki Krok Dalej

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2014-09-25
Kategoria: Języki obce
ISBN: 9788377884164
Liczba stron: 0
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Niemiecki Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Pogłębia znajomość niemieckiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy około 2500 słówek i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat niemieckich obyczajów, kultury i języka.

Książka (224 strony) zawiera wstęp gramatyczny z ćwiczeniami, 18 lekcji tematycznych, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz tabele odmian.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 4 godz.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Niemiecki Krok dalej jest polecany jako kontynuacja samodzielnej nauki z Audio Kursem Niemiecki Kurs podstawowy.

Kup książkę Niemiecki Krok Dalej

Opinie o książce - Niemiecki Krok Dalej

Inne książki autora
Nowe cuda
0
Okładka ksiązki - Nowe cuda

Nowe cuda to kontynuacja bestsellerowej książki Cuda, która ukazała się w nakładzie ponad 100 000. Książka jest zbiorem świadectw ludzi z całego świata...

Żywe trupy. (#4). Najskrytsze pragnienia (wyd. II)
0
Okładka ksiązki - Żywe trupy. (#4). Najskrytsze pragnienia (wyd. II)

Rick był wzorowym policjantem w małym amerykańskim miasteczku. Ranny podczas służby, trafił do szpitala w stanie śpiączki. Obudził się już w innym świecie...

Reklamy