Po prostu Fireworks 4

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2001-08-30
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371974868
Liczba stron: 392
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Co czyni Fireworks tak przydatnym programem? Prawdopodobnie jedną z najważniejszych przyczyn jest możliwość wizualnego tworzenia nie tylko grafiki, ale również kodu niezbędnego do jej wyświetlenia i tworzenia interakcji.

Kolejnym powodem jest to, iż Fireworks łączy w sobie funkcje programów do edycji grafiki, jej optymalizacji dla Internetu i programów do tworzenia grafiki wektorowej. Zamiast więc przełączać się pomiędzy różnymi programami, cały projekt możesz wykonać od początku do końca w Fireworks.

Książka została napisana tak, abyś mógł rozpocząć od utworzenia pustego dokumentu, a następnie krok po kroku poznać poszczególne możliwości programu. Dwa pierwsze rozdziały opisują podstawowe zagadnienia dotyczące elementów interfejsu i dokumentów Fireworks. Kolejnych osiem rozdziałów jest poświęconych narzędziom Fireworks służącym do malowania i rysowania. Pozostałe rozdziały traktują o wszystkich nie opisanych wcześniej możliwościach programu.

Kup książkę Po prostu Fireworks 4

Opinie o książce - Po prostu Fireworks 4

Inne książki autora
Po prostu FreeHand 8
Sandee Cohen0
Okładka ksiązki - Po prostu FreeHand 8

Książka "Po prostu FreeHand 8" została napisana z myślą o Czytelniku, który poszukuje prostego programu do tworzenia grafiki wektorowej. Macromedia FreeHand...

Po prostu FreeHand 10
Sandee Cohen0
Okładka ksiązki - Po prostu FreeHand 10

Dzięki książce "Po prostu FreeHand 10": Poznasz zasady rządzące tworzeniem grafiki wektorowej -- dowiesz się, czym są węzły, uchwyty kontrolne, krzywe...

Reklamy