POD SŁOŃCEM SAINT-TROPEZ

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2009-11-03
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788324135134
Liczba stron: 336
Dodał/a książkę: AgnSz

Ocena: 6 (3 głosów)

Zmienność uczuć, tajemnica i zbrodnia w urzekającej scenerii Lazurowego Wybrzeża w najnowszym bestsellerze mistrzyni literatury kobiecej. „Słoneczne tarasy, wykładany mozaiką basen, dziedziniec z arkadami i drzewskami oliwnymi, ogród z widokiem na morze…” Czy można oprzeć się takiej pokusie? Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii, i jego narzeczona sunny wynajmują uroczą willę na francuskiej Riwierze. Na miejscu okazuje się, że … nie oni jedni. Autor ogłoszenia wynajął dom kilku osobom jednocześnie i zniknął. Wizja romantycznych wakacji rozpływa się, a Mac i Sunny oddalają się od siebie, gdy każde z nich na własną rękę zaczyna odkrywać sekrety starej willi: te sprzed lat – malownicze i dramatyczne, i te z wczoraj – ponure i niebezpieczne. Elizabeth Adler to jedna z najsławniejszych na świecie autorek powieści dla pań. Stworzyła kilkadziesiąt trzymających w napięciu, dramatycznych powieści o miłości (Podróż na Capri, Ostatni Paryż, Spotkanie w Wenecji, Dom na wybrzeżu, Kalifornijska noc). Akcja jej ostatnich książek rozgrywa się w najpiękniejszych zakątkach świata.

Kup książkę POD SŁOŃCEM SAINT-TROPEZ

Opinie o książce - POD SŁOŃCEM SAINT-TROPEZ

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2012-08-22, Ocena: 6, Przeczytałam, Książki na długi wieczór,
Kolejny tom przygód sympatycznej pary - Sunny i Maca. Mieli wypocząć, zapomnieć o pracy, lecz czy w tętniącym życiem, skrywającym zagadkę kryminalną Saint-Tropez zdołają zrealizować soje plany? Warto przeczytać i samemu się przekonać. Lektura dobra na każdą porę roku.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Alis17
Alis17
Przeczytane:2013-01-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
"Słoneczne tarasy, wykładany mozaiką basen, dziedziniec z arkadiami i drzewkami oliwnymi, ogród z widokiem na morze..." Brzmi przepięknie, prawda? Któż mógłby oprzeć się takim cudownym widokom, dlatego też Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii, wraz ze swoją narzeczoną Sunny wynajmują tę uroczą willę na francuskiej Riwierze. Jednak na miejscu okazuje się, że nastąpiła nie lada pomyłka, bo nie oni jedni wynajęli tę willę, a po właścicielce ślad nagle zaginął. Jak się okazuje właścicielka wynajęła willę kilku osobom i to w tym samym czasie... Romantyczne wakacje odsuwają się na bok, a nasi główni bohaterowie oddalają się od siebie, ponieważ każe z nich na własną rękę chce odkryć prawdę. Grupka oszukanych osób zaprzyjaźnia się ze sobą, dzięki czemu nie czują się osamotnieni w tej całej niefortunnej sytuacji, zdają sobie sprawę, że mogą na siebie liczyć, i że jednak te wakacje nie będą takie najgorsze. Cudowna książka, przepełniona cudownymi widokami oraz tajemnicami starej willi oraz jej mieszkanki.
Link do opinii
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-11-25, Ocena: 6, Przeczytałam,
Inne książki autora
Spotkanie w Wenecji
Adler Elizabeth0
Okładka ksiązki - Spotkanie w Wenecji

Jestem w niebezpieczeństwie. Musisz mi pomóc. Błagam, spotkaj się ze mną w Wenecji.Właścicielka paryskiego antykwariatu jest zaniepokojona rozpaczliwą...

Podróż na Capri
Adler Elizabeth0
Okładka ksiązki - Podróż na Capri

Angielski multimilioner ginie w tajemniczym wypadku. Ale jego asystentka Daisy Keane znajduje napisaną przez niego notatkę z nazwiskami sześciorga ludzi...

Reklamy