Pod słońcem Saint-Tropez

Tom 2 cyklu Kalifornijska noc

,,Słoneczne tarasy, wykładany mozaiką basen, dziedziniec z arkadami i drzewkami oliwnymi, ogród z widokiem na morze..." Czy można oprzeć się takiej pokusie?
Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii, i jego narzeczona Sunny wynajmują uroczą willę na francuskiej Riwierze. Na miejscu okazuje się, że ... nie oni jedni. Autor ogłoszenia wynajął dom kilku osobom jednocześnie i zniknął. Wizja romantycznych wakacji rozpływa się, a Mac i Sunny oddalają się od siebie, gdy każde z nich na własną rękę zaczyna odkrywać sekrety starej willi: te sprzed lat - malownicze i dramatyczne, i te z wczoraj - ponure i niebezpieczne.

Informacje dodatkowe o Pod słońcem Saint-Tropez:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: There's Something About St. Tropez
Tłumaczenie: Agata Kowalczyk

Kup książkę Pod słońcem Saint-Tropez

Pod słońcem Saint-Tropez - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2012-08-22, Ocena: 6, Przeczytałam, Książki na długi wieczór,
Kolejny tom przygód sympatycznej pary - Sunny i Maca. Mieli wypocząć, zapomnieć o pracy, lecz czy w tętniącym życiem, skrywającym zagadkę kryminalną Saint-Tropez zdołają zrealizować soje plany? Warto przeczytać i samemu się przekonać. Lektura dobra na każdą porę roku.
Avatar użytkownika - Alis17
Alis17
Przeczytane:2013-01-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
"Słoneczne tarasy, wykładany mozaiką basen, dziedziniec z arkadiami i drzewkami oliwnymi, ogród z widokiem na morze..." Brzmi przepięknie, prawda? Któż mógłby oprzeć się takim cudownym widokom, dlatego też Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii, wraz ze swoją narzeczoną Sunny wynajmują tę uroczą willę na francuskiej Riwierze. Jednak na miejscu okazuje się, że nastąpiła nie lada pomyłka, bo nie oni jedni wynajęli tę willę, a po właścicielce ślad nagle zaginął. Jak się okazuje właścicielka wynajęła willę kilku osobom i to w tym samym czasie... Romantyczne wakacje odsuwają się na bok, a nasi główni bohaterowie oddalają się od siebie, ponieważ każe z nich na własną rękę chce odkryć prawdę. Grupka oszukanych osób zaprzyjaźnia się ze sobą, dzięki czemu nie czują się osamotnieni w tej całej niefortunnej sytuacji, zdają sobie sprawę, że mogą na siebie liczyć, i że jednak te wakacje nie będą takie najgorsze. Cudowna książka, przepełniona cudownymi widokami oraz tajemnicami starej willi oraz jej mieszkanki.
Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2024-04-11, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 ksiązki 2024, Posiadam,

Książka na jeden dzień,gdzie autorka ciekawie połączyła romans z elementami kryminału.

Jak niemal każda książka pani Adler to obyczajowy romans z elementami kryminału a nawet thrillera. Mamy tu zbrodnię i karę, miłość, zdradę, nienawiść, zawiść, chciwość czy samotność ale także przyjaźń, smutek i radość. To dobra książka, którą czyta się z przyjemnością. Jednym mankamentem są małe litery i w pewnym wieku bez okularów nie ma się co do niej zbliżać. Drugim i ostatnim bardzo dużo opisów potraw, zamiast czytać chwilami chciałoby się zasiąść z bohaterami przy stole. Myślę, że na akcję nie miałby wpływu brak wiedzy co oni cały czas jedzą.

Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-11-25, Ocena: 6, Przeczytałam,
Zaczęło się w Monte Carlo
Elizabeth Adler0
Okładka ksiązki - Zaczęło się w Monte Carlo

Szczęśliwe pary są nudne. Tak mówią, ale Sunny ma już dość atrakcji, jakich dostarcza jej narzeczony Mac Reilly, prywatny detektyw z Kalifornii. Teraz...

Dom na wybrzeżu
Elizabeth Adler0
Okładka ksiązki - Dom na wybrzeżu

Dwa lata temu mąż Lamour zginął w wypadku samochodowym. Zrozpaczona kobieta wciąż nie potrafi się pogodzić z jego śmiercią. Czuje, że musi uciec jak najdalej:...