Sztuka życia

Data wydania: 1998
Kategoria: Inne
ISBN: 83-7146-129-1
Dodał/a książkę: Autor X

Fascynująca, przekonująco i dynamicznie napisana książka burzy stereotypy, które tkwią w nas głęboko i są źródłem nieustannej frustracji. Co robić, gdy lubimy poświęcać czas swojej pracy, a jednocześnie pragniemy troszczyć się o rodzinę? Czy wspinanie się po szczeblach zawodowej kariery musi nieuchronnie łączyć się z zaniedbywaniem bliskich nam osób? Czy te dwie, tak ważne dla nas sfery, muszą się rozwijać tylko na zasadzie negatywnej zależności - jedna kosztem drugiej? Możliwe, a wręcz nieodzowne jest godzenie wielu rodzajów naszej aktywności życiowej. Ta znakomita książka, autora światowego bestsellera Sztuka przyjaźni, ukazuje jak krótkotrwała może być kariera pracoholików, którzy nie mają oparcia w rodzinie lub grupie zaufanych przyjaciół, oraz jak często ludźmi prawdziwego sukcesu zostają szczęśliwi małżonkowie i rodzice, poświęcający czas rodzinie (gdyż właśnie najbliżsi najsilniej motywują ich do twórczej pracy). Autor podaje mnóstwo praktycznych i bardzo istotnych rad, dzięki którym można pracować efektywniej, lepiej wykorzystywać swoje możliwości, żyć pełniej i uniknąć tragedii porażki.

Kup książkę Sztuka życia

Opinie o książce - Sztuka życia

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa