Tajemnice Jana Pawła II

Największy papieski bestseller ostatnich lat. Historia, której nie sposób czytać bez dreszczu emocji. Bezwzględnie jedna z najbardziej frapujących i odkrywczych książek o polskim Papieżu! Wieloletni przyjaciel Karola Wojtyły, kardynał Andrzej Deskur, wyjawia autorowi niezwykłą informację. Okazuje się, że osoba Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty przez biografów wymiar: Karolowi Wojtyle od 26. roku życia towarzyszyły niezwykłe doświadczenia mistyczne!

Informacje dodatkowe o Tajemnice Jana Pawła II:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2014-02-15
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Tajemnice Jana Pawła II

Tajemnice Jana Pawła II - opinie o książce

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2014-02-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2014 roku, pożyczone ;),
Książka jest pełna przypisów. Sięgnęłam po nią z powodu ciekawości cóż za tajemnice zostały ujawnione. Książka jest biografią papieża polaka w której zostały zostały ukazane powiązania dwóch objawień- w Fatimie i Meczugorie. Została opisana przyjaźń jaka łączyła Karola Wojtyłę z kardynałem Deskurem. Książki nie da się ot tak przeczytać pomiędzy jedną a drugą czynnością dnia codziennego. Należy jej poświęcić pełną uwagę bo zdecydowanie na nią zasługuje.
Avatar użytkownika - stokrotka22
stokrotka22