Okładka książki - Ty

Wydawnictwo: Telbit
Data wydania: 2011-01-01
ISBN: 978-83-62252-45-9
Dodał/a książkę: Mikobelle

Powieść o ojcach, synach i córkach, o przyjaźni oraz mrocznej tęsknocie za chaosem i okrucieństwem. Pięć normalnych niemieckich dziewczyn. Ty. Jeden normalny niemiecki mafioso. Ty. Jeden normalny niemiecki psychopata. Ty. Co zrobisz, kiedy najlepsza przyjaciółka bez słowa zniknie z twojego życia? Co zrobisz, kiedy w końcu znajdziesz ją naszprycowaną prochami, z trupem ojca w zamrażarce? Co zrobisz z wartym miliony euro składzikiem narkotyków? Co zrobisz, kiedy jeden z najpotężniejszych ludzi w Berlinie zacznie na ciebie polować? Co zrobisz, kiedy jakaś młoda siksa spróbuje sprzedać ci twój własny towar? Co zrobisz, kiedy znajdziesz w piwnicy ciało własnego brata? Co zrobisz, kiedy morderczyni twojego brata spróbuje uciec w miejsce, w którym nie ma już nic? Do czego się posuniesz, żeby znaleźć to, czego całe życie szukasz? A co zrobisz, kiedy okaże się, że cały czas szukałeś źle? A gdy w końcu to znajdziesz? Co zrobisz, kiedy ludzie wokół ciebie zaczną umierać? Co zrobisz, kiedy okaże się, że to wszystko kłamstwo? Co zrobisz, kiedy twój świat wywróci się do góry nogami? Ty.

Kup książkę Ty

Opinie o książce - Ty

Avatar użytkownika - MonikaP
MonikaP
Przeczytane:2017-01-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Początek trochę chaotyczny i trzeba czytać uważnie, później już jest lepiej. Ciekawy zabieg to narracja w 2 osobie, dzięki temu możemy być bliżej każdego z bohaterów. W sumie chyba jest to bardziej historia relacji rodzice-dzieci niż krwawy kryminał, choć tego nie brakuje. Podsumowując, polecam lubiącym mocne wrażenia!
Avatar użytkownika - mojeksiazki
mojeksiazki
Przeczytane:2014-07-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Kolejna świetna pozycja Zorana Drvenkar'a potężna książka, którą czyta się w przysłowiowe 5 minut.
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński