Okładka książki - Zasady Canfielda

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
Dodał/a książkę: Autor X

Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem, autorem bestsellerowych książek, wielokrotnym triumfatorem rankingu ?New York Times?a?. Jack Canfield, współtwórca niezwykłej serii Balsam dla duszy, przedstawia zasady, które zgłębiał i zgodnie z którymi żył przez ponad 30 lat, zebrane i uprzystępnione w tej oto książce. Studiując owe ?Zasady...? dowiesz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pas

Kup książkę Zasady Canfielda

Opinie o książce - Zasady Canfielda

Avatar użytkownika - kalola
kalola
Przeczytane:2013-08-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
"Zasady Canfielda ... " , to książka z serii motywacyjnych i zachęcających do zmian w swoim życiu. Autor bestsellera przeprowadza nas przez tajniki pracy nad samym sobą oraz wprowadza w świat zwycięzców, który dzięki zastosowaniu się do zasad opisanych przez Canfielda może stać się też i naszym światem. W książce znajdziemy nie tylko fakty i porady jak zmienić swoje życie, ale też opowiadania ludzi którzy "od zera doszli do milionera". Po przeczytaniu "Zasad ... ", nabrałam pewności co do tego, że aby coś osiągnąć najpierw muszę zacząć wierzyć w siebie, nie bać się swoich marzeń i zacząć działać! Polecam każdemu kto szuka i chce zmienić swoje życie.
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński