Zimowe gody

Wydawnictwo: Kurpisz
Data wydania: 2007
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788375240016
Liczba stron: 608
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 0 (0 głosów)

W świecie bez Bogów między thanami Czystych Rodów i starożytnymi rasami panuje kruchy pokój. Ale zbliża się właśnie kolejna zima; armie Czarnej Drogi podejmują marsz na południe, a ich powrót z wygnania zwiastuje nowy wiek chaosu i wojen. Dla jednych nadchodzące czasy oznaczać będą szybką, straszliwą śmierć. Inni, zbyt zajęci zaspokajaniem własnych ambicji, nawet nie usłyszą szczęku oręża i nie zobaczą trupów, które zaścielą pola bitew. W tle kryje się człowiek, którego żądzę władzy zaspokoić może tylko osiągnięcie ostatecznego celu- nieśmiertelności.Spektakularny debiut nowego brytyjskiego autora, który z pewnością dołączy do grona najlepszych twórców epickich fantasy.Niezwykła gratka dla czytelników Roberta Jordana, George'a R.R.Martina i Davida Gemmella. Brian Ruckley urodził się w Szkocji. Po ukończeniu studiów na uniwersytetach w Edynburgu i Sterling działał na rzecz wielu organizacji zajmujących się ekologią i rozwojem młodzieży. Mieszka w Edynburgu.

Kup książkę Zimowe gody

Opinie o książce - Zimowe gody

Reklamy