46 zasad zdrowego rozsądku. Odkryj własną drogę do sukcesu

Sukces to tylko odpowiednia liczba powtórzeń

Uporządkuj swoje marzenia i nie rozmieniaj ich na drobne Zaprogramuj się na pozytywne myślenie Nie leniuchuj - działaj i rozwijaj się! Poznaj psychologię pieniądza i zasady powodzenia

Zacznijmy od szkolnego quizu. Czy wiesz, kto jest autorem słów: "Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca"? To prosty marynarz, osierocony jako nastolatek, zadłużony po uszy, któremu nie dane było skończyć gimnazjum. Ten sam, który po kilku latach opublikował swoją pierwszą powieść, został kapitanem samotnie odbywającym rejsy oraz szczęśliwym mężem i ojcem. Po dziś dzień nazywają go Słowackim Wysp Tropikalnych, a rocznica jego śmierci została wpisana do kalendarza rocznic UNESCO.

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego opowiadam Ci o Josephie Conradzie? Uważam, że warto wybrać go na ojca chrzestnego swojego sukcesu. Ważne, byś jak on spisał swoje własne zasady sukcesu i nauczył się zmieniać marzenia w rzeczywistość. I by ta Twoja nowa rzeczywistość była o stokroć lepsza niż życie, które wiedziesz dzisiaj.

Naucz się rozumieć samego siebie. Skorzystaj ze wskazówek autora i zrealizuj przygotowane przez niego ćwiczenia. Stwórz własny ranking celów. Napisz swój kodeks zasad sukcesu. A potem ruszaj przed siebie, zawsze i do końca, realizując kolejne marzenia!

Wiesz już, co masz robić? Jesteś panem tego, co zrozumiałeś, i niewolnikiem tego, czego nie rozumiesz. Otwórz książkę i wejdź na drogę do sukcesu.

Informacje dodatkowe o 46 zasad zdrowego rozsądku. Odkryj własną drogę do sukcesu:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-03-01
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 46 zasad zdrowego rozsądku. Odkryj własną drogę do sukcesu

46 zasad zdrowego rozsądku. Odkryj własną drogę do sukcesu - opinie o książce

Milczenie bogów. Szkice i studia o liryce oświecenia
Witold Wojtowicz0
Okładka ksiązki - Milczenie bogów. Szkice i studia o liryce oświecenia

Milczenie bogów. Szkice i studia o liryce oświecenia to po Szkicach o poezji obscenicznej i satyrycznej Andrzeja Krzyckiego (1482-1537) (2002) druga książka...