7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze. Poradnik zdrowego stylu życia

Masz dość kolejek do lekarzy? Skutecznie wzmacniaj swoje zdrowie prostymi metodami, o których nie powie ci żaden specjalista!

Oto książka, która powinna się znajdować w każdej poczekalni lekarskiej, przychodni rodzinnej i gabinecie lekarskim, a na pewno w każdym domu. Jej autorzy odważnie mówią o kwestiach, które lekarze pierwszego kontaktu pomijają, przez co diagnozowanie chorób i wdrażanie efektywnego planu leczenia trwa niezwykle długo. Powołując się na prostą prawdę mówiącą, że zdrowie jest sztuką wyboru, a nie dziełem przypadku, pokazują jak prowadzić rozmowy z lekarzami, aby otrzymać skuteczny plan leczenia, a także podpowiadają jaką profilaktykę stosować, by prowadzić zdrowy styl życia.

Wśród tytułowych 7 rzeczy znalazły się takie kwestie, jak:
wpływ prawidłowej postawy podczas wykonywania codziennych zadań na ogólny stan fizyczny i psychiczny (!) człowieka
kluczowe założenia popularnej i niezwykle skutecznej chiropraktyki i sposoby na jej wykorzystanie w uzdrawianiu własnego ciała
konsekwencje długotrwałego przyjmowana leków i skutków ubocznych, jakie wywołują istotne zagrożenia płynące ze szczepień
Czytelnik odnajdzie tu także wiele praktycznych wskazówek z różnych dziedzin zdrowia: od listy zdrowych zastępników nabiału, poprzez niezwykle pomocny uniwersalny test zdrowia, aż po łatwe do wprowadzenia zasady zdrowego i zbalansowanego stylu życia.

Zdrowie to stan optymalnego, fizycznego, chemicznego i społecznego dobrobytu. Nie polega ono wyłącznie na braku objawów choroby.

Informacje dodatkowe o 7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze. Poradnik zdrowego stylu życia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-07-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64645-44-0

Kup książkę 7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze. Poradnik zdrowego stylu życia

7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze. Poradnik zdrowego stylu życia - opinie o książce