Łowca. Zapomniana księga

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2015-06-24
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788310128409
Liczba stron: 592
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 5 (1 głosów)

Hubert po latach odnajduje wreszcie Święcino. Ale nie wszystko wygląda tam tak, jak zapamiętał. Dla mieszkańców osady jest zupełnie obcy i nikt nie proponuje mu od razu posady strażnika. Chłopak musi na nowo zdobyć ich zaufanie. Chociaż wie, co się może za chwilę wydarzyć, nie jest mu wcale łatwiej. Zwłaszcza że zdobywając księgę demonów, zmienił bieg historii. Teraz, mimo że wszystko zdaje się powtarzać, nic nie jest do końca przewidywalne. A zagrożenie stanowią nie tylko demony, lecz także inni ludzie. Jak w tej sytuacji ma sam przetrwać, uchronić przyjaciół i zapobiec mającym nastąpić nieszczęściom?

Postapokaliptyczna przygoda, której nigdy nie zapomnisz!

Paulina Hendel (ur. 1987) - absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Od kilku lat pisze opowiadania do prasy kobiecej. Interesuje się polską literaturą fantastyczną i przygodową, a także twórczością Terry'ego Pratchetta. W czasie wolnym zajmuje się rekonstrukcją historyczną.

Kup książkę Łowca. Zapomniana księga

Opinie o książce - Łowca. Zapomniana księga

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2015-10-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2015, przygoda,
Hubert przybywa do Święcina. Ludzie traktują go mniej przychylnie niż we wcześniejszej części. dzieje się tak dlatego, że nie jest tak nieporadny jak wtedy. Udaje mu się jednak zdobyć posadę strażnika i po pewnym czasie przybywa do niego Ernest. Wyruszają w czwórkę do Dąbrówki oraz w poszukiwaniu porwanej Zuzi. Jak zawsze dzieje się sporo nowych rzeczy oraz pojawiają się nowe informacje o demonach.
Link do opinii
Inne książki autora
Tropiciel. Zapomniana księga
Paulina Hendel0
Okładka ksiązki - Tropiciel. Zapomniana księga

Hubert budzi się w Paryżu, jak gdyby tragiczna w skutkach wyprawa po księgę nigdy nie miała miejsca. Zagłada cywilizowanego świata jeszcze nie nastąpiła...

Strażnik. Zapomniana księga
Paulina Hendel0
Okładka ksiązki - Strażnik. Zapomniana księga

Ostatnie, co zapamiętał Hubert, to eksplozja szklanej piramidy pod Luwrem. Teraz budzi się w zatęchłym pomieszczeniu, ranny, ubrany w łachmany, w ekwipunku...

Reklamy