Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-10-28
Dodał/a książkę: elibri

Jak zręcznie poruszać się w labiryncie przedślubnych przygotowań?

Jak sprawić, by wyjątkowy i wyczekiwany dzień ślubu przebiegł bez zakłóceń?

Każda przyszła panna młoda pragnie, aby dzień jej ślubu był wyjątkowy. Każda też obawia się popełnienia błędów, o co w ferworze przedślubnych przygotowań nietrudno. Co zrobić, żeby ograniczyć ryzyko mniejszych i większych wpadek - zarówno podczas miesięcy poprzedzających dzień ślubu, jak i podczas niego?

Dzięki poradom profesjonalnej wedding plannerki zaoszczędzisz nawet 150 godzin,  zoptymalizujesz wydatki, a także unikniesz wielu wątpliwości oraz większych i mniejszych katastrof. Wskazówki doświadczonego doradcy ograniczą również stres i pozwolą skupić się na przyjemnych aspektach wyjątkowego dnia ślubu.

W książce Ślub doskonały Katarzyna Gajek dzieli się doświadczeniem zdobytym przy realizacji ponad trzystu  uroczystości - m.in. ślubów Anny i Roberta Lewandowskich oraz Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego.

Książka ilustrowana inspirującymi zdjęciami Agnieszki i Marcina Rusinowskich, którzy fotografowali setki ślubnych uroczystości, między innymi ślub Anny i Roberta Lewandowskich.

Katarzyna Gajek – konsultantka ślubna z 10-letnią praktyką. Z jej pomocy skorzystali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Lucas Podolski. Ma na swoim koncie organizację już niemal 300 ślubno-weselnych wydarzeń. Często zapraszana jest jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych.

Kup książkę Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki

Avatar użytkownika - catarina78
catarina78
Przeczytane:2016-01-04, Przeczytałam,
Ślub doskonały Katarzyny Gajek można nazwać podręcznikiem organizatora przyjęć. Jak dowiadujemy się z okładki, publikacja zawiera 150 sprawdzonych porad wedding plannerki. Książka może okazać się przydatna nie tylko dla tych, którzy zamierzają samodzielnie zorganizować swoje przyjęcie weselne, ale przede wszystkim dla tych, którzy zamierzają zostać organizatorem przyjęć, bankietów czy eventów. Autorka jest doświadczoną w branży profesjonalistką. W swojej książce udziela porad, które dla adeptów sztuki organizowania przyjęć okazać się mogą niezbędne, a przede wszystkim – pozwolą usystematyzować wiedzę w tej dziedzinie.Książka zwiera odpowiedzi na najczęstsze pytania, jakie klienci zadają konsultantce ślubnej, a ponadto ukazuje kulisy pracy wedding plannera, wskazując wszystkie najdrobniejsze szczegóły, na które trzeba zwrócić uwagę, przygotowując zarówno małe, jak i duże przyjęcie. Niektóre z nich to przecież ogromne przedsięwzięcia organizacyjne.Autorka zwraca uwagę na odchodzenie od kiczowatej wizji polskiego wesela. Podpowiada, jak uczynić z tego przedsięwzięcia eleganckie spotkanie, nawiązujące do tradycji wyrafinowanych przyjęć i balów odbywających się w Europie od zamierzchłych czasów. Nie bez znaczenia w tej kwestii jest znajomość zasad europejskiego savoir-vivre'u. Autorka wymienia podstawowe zasady etykiety przyjęć, które ...

Opinie o książce - Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki

Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2017-08-20, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2017,

Cóż... książka pisana przez konsultanta ślubnego napisana moim zdaniem po to, żeby namawiać pary młode do zatrudniania takiegoż. Zakładam, ze skoro kogoś stać na taki poradnik (mój mam akurat za punktyz  granicce.pl :P ) to stać go i na konsultanta. Dla normalnych osób średnio przydatny - wprawdzie zwraca uwagę na kilka przydatnych kwestii (za to plus), jednak 90% treści odnosi się do wesel "ą", "ę" i organizowanych za o wiele bardziej ciężkie pieniądze niż zykłe wesela... W ramahc ciekawostki można sobie przeczytać, jednak kupowania zdecydowanie nie polecam - lepiej tą gotówkę przeznaczyć na coś przydatnego na weselu.

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2017-05-31, Ocena: 5, Przeczytałam, Moja biblioteczka, 12 książek 2017,
Avatar użytkownika - dorozka
dorozka