Świt Zmierzchu

Tom 9 cyklu Czarne Kamienie

"Świt zmierzchu" to podobnie jak "Serce Kaeleer" zbiór czterech opowiadań uzupełniających naszą wiedzę o zdarzenia, które rozgrywają się na kartach poszczególnych tomów sagi "Czarnych Kamieni". Dowiemy się między innymi, w jaki sposób Surreal i Rainier poradzili sobie z traumą po tym, jak zostali podstępem uwięzieni w Domu Strachów, jaki los spotkał Falonara - niewiernego kochanka Surreal (którego postać zaznaczały dotąd jedynie niejasne aluzje), poznamy tragiczny finał romansu Saetana z Sylvią, a także zaskakującą przyszłość Daemona w czasach, kiedy i Czarownica, i Wielki Lord Piekła odeszli, zamieniając się w szepty w Ciemności.

Informacje dodatkowe o Świt Zmierzchu:

Wydawnictwo: Initium
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Twilight's Dawn
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Monika Wyrwas-Wiśniewska

Kup książkę Świt Zmierzchu

Świt Zmierzchu - opinie o książce

Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-03, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Coś wspaniałego, pozycja typu must have ;) zawsze lubiłam wiedzieć co spotkało bohaterów po happy endzie i w tej książce właśnie to dostajemy :)
Avatar użytkownika - eren_neko
eren_neko
Przeczytane:2012-01-31, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Zwieńczenie fantastycznej serii książek. Wyjaśnia wiele elementów i dopina historię na ostatni guzik.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2014-05-13, Ocena: 6, Przeczytałam, fantastyka, SF,
Zbiór czterech opowiadań kończących prawdopodobnie serię Czarnych Kamieni. Pierwsza część obraca się dookoła świąt, gdy Surreal i Rainier leczą się po traumie domu strachów. Druga część dotyczy Falonara, który chciał przejąć władzę za Lucivara i jednocześnie go zabić. Trzecia dotyczy Sylvii i ataku demona na jej rodzinę, gdy wybrali się w odwiedziny do kolegi jej syna oraz konsekwencje tej wizyty. Czwarta zaś dzieje Daemona kilka lat po śmierci Jaenelle oraz po kilku latach jego ojca.
Avatar użytkownika - AlopexLagopus
redaktor
Przeczytane:2016-02-10, Ocena: 2, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - Luciria
Luciria
Przeczytane:2015-11-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Światło i Cienie
Anne Bishop 0
Okładka ksiązki - Światło i Cienie

Anne Bishop, bestsellerowa autorka „New York Timesa”, powraca w drugiej części fenomenalnej trylogii Tir Alainn, zabierając nas w pełną ekscytujących...

Pani Shaladoru
Anne Bishop0
Okładka ksiązki - Pani Shaladoru

Przed wiekami Shaladorczycy, uchodźcy ze zniszczonego terytorium, znaleźli schronienie w Dena Nehele. Nim jednak zdążyli zadomowić się w nowym miejscu...