Okładka książki - Życie seksualne lemingów

Życie seksualne lemingów

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2015-01-30
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 9788379640591
Liczba stron: 370
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Białe czarnuchy

Starotestamentowemu faraonowi, kto pamięta, śniło się było siedem krów tłustych i siedem krów chudych, co mu Józef wytłumaczył w ten sposób, że w ciągu siedmiu lat hossy trzeba zrobić zapasy na siedem lat bessy. Myśmy zyski z hossy pozwolili wyprowadzić za granicę. A jak przyjdzie bessa, to kasa będzie z nas drenowana jeszcze bardziej, bo tam na Zachodzie też mają bessę i spółki-matki, żeby ratować poziom konsumpcji w krajach macierzystych, będą zmuszone wyciskać ze spółek córek już nie, jak dotąd, ile się tylko da, ale jeszcze więcej.

Czyż nie dobija się lemingów

Tak zwana III Rzeczpospolita jest bytem pozbawionym przyszłości, przegniłą i wypróchniałą łódką, która będzie utrzymywać się na falach tylko tak długo, jak długo jest dobra pogoda. Jak się zaczną większe fale - pójdzie w drzazgi. Można z tego wyciągać różne wnioski, ale wielu wyciąga taki, że trzeba imprezować, póki jest okazja. Zwłaszcza, jeśli można za darmo.

Żyć z paranoicznym niedźwiedziem

W rosyjskich głowach to się nie mieści. Co znaczy, że Polacy coś chcieli? Co znaczy, że Ukraińcy mieli dość postkomunistycznego feudalizmu i samowładztwa w cieniu posowieckich pomników Lenina? Jak mogą ludzie chcieć czegoś sami - od tego jest władza!

Kup książkę Życie seksualne lemingów

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Życie seksualne lemingów

Inne książki autora
Śpiąca królewna. Pieprzony los kataryniarza
Rafał A. Ziemkiewicz0
Okładka ksiązki - Śpiąca królewna. Pieprzony los kataryniarza

Rafał A. Ziemkiewicz za nowelę "Śpiąca królewna" oraz powieść "Pieprzony los kataryniarza" otrzymał nagrodę im. Janusza A. Zajdla. Po raz pierwszy...

Złowrogi cień Marszałka
Rafał A. Ziemkiewicz0
Okładka ksiązki - Złowrogi cień Marszałka

"Złowrogi Cień Marszałka" to książka poświęcona nie tyle samemu Józefowi Piłsudskiemu, co mitowi „twórcy naszej niepodległości”. Mitowi...

Reklamy