Żywa przynęta

Thriller rozgrywający się współcześnie w MinneapolisKto i co stoi za serią morderstw sympatycznych staruszków?wartka akcja, bogate tło obyczajowe, zaskakująca puenta.Czy coś łączy starych, powszechnie lubianych ludzi, zamordowanych w krótkim czasie w spokojnej dzielnicy Minneapolis? Wszyscy zostali zabici z bliskiej odległości i wszyscy byli więźniami obozów koncentracyjnych. Poszukiwanie seryjnego zabójcy-szaleńca nieoczekiwanie zmienia się w całkiem inną sprawę o międzynarodowym zasięgu.

Informacje dodatkowe o Żywa przynęta:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2007 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Live Bait
Tłumaczenie: Tomasz Lem

Kup książkę Żywa przynęta

Żywa przynęta - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2023-03-12, Mam, 12 książek 2023,

"Żywa przynęta" P. J. Tracy to thriller.

W Minnesocie następuje seria morderstw osób w podeszłym wieku: Moreya Gilberta, Arlena Fischera, Rose Kleber oraz Bena Schullera. Kto ich zabił i dlaczego? Okazuje się, że była to walka  Żydów z nazistami, tocząca się od czasów obozów koncentracyjnych z drugiej wojny światowej.

Okropna historia, naprawdę straszna. Po przeczytaniu tej książki aż strach z domu wychodzić. Na szczęście nie jestem staruszką, która była w obozie koncentracyjnym w czasie drugiej wojny światowej.

Najbardziej przerażająca jest ta historia miłej staruszki z kotem i ogródkiem. Bo przecież jak można zamordować miłą starszą panią, która lubi przyrodę i piecze ciastka dla wnuków.

Do tej pory przechodzą mnie ciarki po plecach jak sobie przypomnę treść tej książki.

Dla wszystkich, którzy lubią się bać.

Avatar użytkownika - SylwiaM456
SylwiaM456