Assassins Creed. Tajemna krucjata

Tom 3 cyklu Assassin's Creed

Niccolò Polo, ojciec Marco, ujawnia historię, którą utrzymywał w tajemnicy przez całe życie – historię Altaïra, jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa.

Altaïr podejmuje się doniosłej misji i wyrusza w podróż do Ziemi Świętej. By dowieść swojego poświęcenia, zmierzy się z dziewięcioma śmiertelnymi wrogami, pośród których znajdzie się sam przywódca templariuszy, Robert de Sable. Podczas niezwykłej wyprawy Altaïr odkryje prawdziwe znaczenie Creda Asasynów.

Nikt nigdy wcześniej nie opowiedział o losach Altaïra: o jego brzemiennej w skutki podróży, która zmieniła bieg historii; o nieustającej walce ze spiskiem templariuszy; o tragedii, jaka stała się udziałem wielkiego asasyna i jego rodziny oraz o haniebnej zdradzie najbliższego przyjaciela.

Informacje dodatkowe o Assassins Creed. Tajemna krucjata:

Assassins Creed. Tajemna krucjata - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2019-08-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019, 2019, Fantasy,

„Assassin’s Creed. Tajemna krucjata” jest trzecim tomem z serii „Assassin’s Creed”. Jest to nieznana historia mistrza Asasynów- Altaïra. Narratorem jest Niccoló Polo, który ujawnia historię życia Altaïra, którą utrzymywał w tajemnicy przez całe życie.

Altaïr podejmuje się misji i wyrusza w podróż do Ziemi Świętej, by dowieść swojego poświęcenia i tego, że jest godzien bycia asasynem musi zmierzyć się z dziewięcioma śmiertelnymi wrogami, wśród których znajdzie się Robert de Sable. Podczas swojej wyprawy odkryje prawdziwe znaczenie Creda Asasynów.

Nikt wcześniej nie opowiedział losów Altaïra. Został on zdradzony przez najbliższego przyjaciela , a jego rodzinę dotknęła tragedia.

Oliver Bowden pisze stylem pisania, w którym zakochałam się od samego początku. Jak na razie jestem zauroczona całą serią.

Powieść należy do gatunku fantasy.

Co więcej mogę powiedzieć, zakochałam się nie tylko w fabule, ale również w okładce, która zdecydowanie do mnie przemawia.

Książka opowiada o zdradzie, sile, wytrwałości.

Jest pełna zwrotów akcji, emocji.

Polecam ją każdemu miłośnikowi fantastyki. Uważam, że naprawdę warto przeczytać tę cudowną powieść.

Książka nie jest gruba, ma zaledwie pięćset stron, więc można szybko ją przeczytać, a uważam, że naprawdę warto.

Nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać następny tom.

Avatar użytkownika - szczurzyca
Przeczytane:2015-02-13, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Assassins Creed. Bractwo
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassins Creed. Bractwo

Rzym, niegdyś potężny, dziś leży w ruinach. W mieście pleni się cierpienie i nędza; jego obywatele żyją w strachu przed bezlitosną rodziną Borgiów. Tylko...

Assassin's creed. Czarna bandera
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin

Złota Era Piractwa. Śmiałków wabi Nowy Świat. Edward Kenway – arogancki młokos, syn angielskiego handlarza suknem, którego obsesją jest złoto –...