Bezsenność. Pozbądź się problemu i śpij jak dziecko

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2010-03-01
Dodał/a książkę: helion

• Masz kłopoty z zasypianiem?
  • Niespokojny sen powoduje, że jesteś wiecznie zmęczony?
  • Budzisz się w nocy i nie potrafisz ponownie zasnąć?

Nie bierz pigułki, zaaplikuj sobie zdrową lekturę
W zdrowym ciele zdrowy sen

Minuty ciągną się jak godziny, a błogi sen ciągle nie nadchodzi. Z każdą upływającą minutą coraz bardziej się denerwujesz -- wiesz, że jutro znów będziesz zachowywać się i wyglądać jak zombie. Przewracasz się z boku na bok i ciągle nic?

A może udaje Ci się zasnąć bez kłopotu, ale Twój sen jest krótki i nerwowy? Albo budzisz się w środku nocy i nie potrafisz znów odpłynąć w krainę Morfeusza? Rankiem wstajesz z łóżka zły i zmęczony, stres narasta, a wieczorem sytuacja się powtarza. Zapomnij o pigułkach. Zerwij z terrorem zarwanych nocy.

Kluczem do sukcesu w walce z bezsennością jest zrozumienie wpływu, jaki wywiera ona na Twoje ciało i umysł. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie program, który będziesz mógł dopasować do potrzeb własnego organizmu i pogodzić z trybem swojego życia. Naucz się uspokajać myśli i skutecznie się relaksować. Przestań w końcu zmuszać się do zasypiania i pozwól, by sen sam Cię odnalazł.

• Zdiagnozuj przyczynę swojej bezsenności i zacznij ją leczyć.
  • Dowiedz się, jak wygląda Twój problem z medycznego punktu widzenia.
  • Pozbądź się wszelkich negatywnych myśli i emocji, które utrudniają zdrowy sen.
  • Wypracuj idealną metodę, pozwalającą Ci zapadać w spokojny i głęboki sen.

Kup książkę Bezsenność. Pozbądź się problemu i śpij jak dziecko

Opinie o książce - Bezsenność. Pozbądź się problemu i śpij jak dziecko