Był sobie szczeniak (#2). Bailey

Tom 2 cyklu Był sobie szczeniak

Szczenięce lata bohatera słynnej książki ,,Był sobie pies"

Oto pełna ciepła ilustrowana opowieść dla dzieci o wesołych przygodach zabawnego psiaka, którego pokochał świat!

Gdy Bailey poznaje ośmioletniego Ethana, szybko pojmuje swój życiowy cel: zabawa z chłopcem, poznawanie farmy podczas wspólnych wakacji oraz Wylizywanie Talerzy (ale tylko kiedy Mamusia nie patrzy!). Jednak bystry psiak szybko zauważa, że ma ważną misję do wypełnienia. Postanawia trwać u boku małego Ethana na dobre i na złe. Wie, że przyjaźń jest najważniejsza!

Czy piesek zdoła uchronić chłopca przed pakowaniem się w tarapaty?

___

O autorze:

W. Bruce Cameron- autor bestsellerowej książki "Był sobie pies". Dwukrotnie został wybrany najlepszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist. Obecnie mieszka w Kalifornii. Bardzo bliska relacja z ukochaną suczką Cammie spowodowała, że pisarz zafascynował się najbardziej przyjaznymi czworonogami. Jest autorem licznych powieści o uroczych wyszczekanych bohaterach.

Informacje dodatkowe o Był sobie szczeniak (#2). Bailey:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2019-11-27
Tytuł oryginału: Baileys Story: A Dogs Purpose Puppy Tale

Tagi: Beletrystyka dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Był sobie szczeniak (#2). Bailey

Był sobie szczeniak (#2). Bailey - opinie o książce

Po raz kolejny spotykamy Baileya, jednak tym razem poznajemy bliżej jego szczenięce lata spędzone u boku Ethana. Uroczy psiak rasy golden retriever wie, że jego misją jest zabawa z chłopcem, czyszczenie talerzy w tajemnicy przed mamą, poznawanie farmy dziadków i obszczekiwanie kaczek pływających po jeziorze. Bailey ma jednak jeszcze jedną misję - chronienie Ethana i bycia przy nim w każdej możliwej (dobrej czy złej) chwili. Z tego zadania wywiązuje się stuprocentowo.

Był sobie szczeniak Bailey pomaga nam zbliżyć się jeszcze bardziej do tego zwierzaka. Książka jest krótka, ale jakże przyjemna. Mnie zajęła ona co prawda dłużej niż powinna, ale zwalam to na chorobę, która uziemiła mnie na 2 tygodnie w łóżku, ale za to pozwoliła nadrobić zaległości książkowe ;)

O psie, który wrócił do domu
W. Bruce Cameron0
Okładka ksiązki - O psie, który wrócił do domu

NOWA KSIĄŻKA AUTORA BESTSELLERA ,,BYŁ SOBIE PIES" - FILM W KINACH! Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu, który odbył niezwykłą podróż...

Misja na czterech łapach. Powieść dla ludzi
W. Bruce Cameron0
Okładka ksiązki - Misja na czterech łapach. Powieść dla ludzi

Historia, która trafiła do serc czytelników na całym świecie. Nie tylko dla miłośników czworonogów! Wszystkie psy idą do Nieba…...