Cade Williams 2. Krzyk aniołów

Cade Williams był tylko zwykłym gliną, dopóki nie stanął twarzą w twarz z tajemniczą istotą, znaną jako Adwersarz, i o mało nie zginął. Teraz dowodzi zespołem Echo, specjalną jednostką bojową współczesnych Templariuszy, a wszystko, z czym musi się zmierzyć, jest dużo bardziej mroczne i przerażające niż zwykli przestępcy. Drużyna Echo otrzymuje bojowe zadanie – musi wyruszyć w długą podróż, by wyjaśnić zagadkę krwiożerczych demonów, nawiedzających mury pewnej stacji badawczej i opanować każdy przejaw piekielnej obecności. Niestety, istota, którą napotykają pod piaskami pustyni, znalazła drogę, by o własnych siłach przekroczyć granice Piekła!

Informacje dodatkowe o Cade Williams 2. Krzyk aniołów:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2013-09-30
Kategoria: Horror
ISBN: 978-83-7674-277-9

Kup książkę Cade Williams 2. Krzyk aniołów

Cade Williams 2. Krzyk aniołów - opinie o książce

Avatar użytkownika - pajeja88
pajeja88
Przeczytane:2014-01-28, Ocena: 4, Przeczytałam, czytam regularnie w 2014 roku, Mam,
Jest to książka dla tych którzy uwielbiają filmy z gatunku: komandosi ratują świat. Ja do takich osób zaliczam się tylko w połowie więc dość ciężko było mi się odnaleźć na początku... Później gdy już wczułam się w klimat powieść mnie wciągnęła, szkoda że tak szybko się skończyła. Mam jednak wrażenie, że jest to książka typowo męska, ale i kobiety znajdą coś dla siebie (szczególnie jeżeli militaria nie są im obce).
Avatar użytkownika - malwina10405
malwina10405
Przeczytane:2019-01-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Ta pozycja naprawdę przypadła mi do gustu, jest w niej wszystko co lubię w horrorach - gęsta, klaustrofobiczna atmosfera bunkra, z którego nie ma ucieczki, istoty nadprzyrodzone, makabra. Nie ma w niej na szczęście, czego akurat w tym gatunku nie lubię, scen miłosnych. Książka nie jest szczególnie gruba (a uwielbiam grube książki z rozbudowana fabułą), ale tutaj nie jest to akurat wadą - jak i nie było w przypadku pierwszej części, którą czytałam w zeszłym roku. "Krzyk aniołów" to kolejna historia o przywódcy zespołu Echo i jego ludziach, od której nie mogłam się oderwać. Książkę przeczytałam w jeden dzień.

Avatar użytkownika - Azzmon
Azzmon
Przeczytane:2014-06-27, Ocena: 2, Przeczytałem, Przeczytane,
Heretyk
Joseph Nassise0
Okładka ksiązki - Heretyk

"Po wiekach zapomnienia i niesławy, zakon Templariuszy odradza się z popiołów jako ostatnia linia obrony przed siłami ciemności i chaosu.....