Chora terapia pana S.

"Znowu spotkałam się z tą samą policjantką (...) -Przedstawię pani zdjęcia, (...) na których prawdopodobnie znajduje się pani syn. Proszę przyjrzeć się uważnie i jeśli rozpozna pani swojego syna, proszę podać numer zdjęcia. Nigdy nie wymażę z pamięci widoku tych dzieci, ich grymasów bólu na twarzy. Łez, strachu. I tego, co robił z nimi S. Do czego je zmuszał. Brałam do rąk kolejne zdjęcie łudząc się, że nie rozpoznam na nim Piotra. Ale on był na tych zdjęciach. Już na jednym z pierwszych zdjęć rozpoznałam syna. Inne dzieci też widziałam. Piotr był na dziesiątkach zdjęć. Mój syn przebrany za dziewczynkę, umalowany szminką. Zapłakany, nieszczęśliwy. Bezbronny. W dziwnych pozach, ubrany w pampersa. W obce ubrania. Byłam odrętwiała."

Informacje dodatkowe o Chora terapia pana S.:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2011-06-09
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: bd

Kup książkę Chora terapia pana S.

Chora terapia pana S. - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-08-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Mam,
Wstrząsająca książka napisana przez matkę, której syn był wykorzystywany seksualnie przez znanego lekarza. Pomimo, ze pozycja nie należy do najgrubszych zawiera w sobie cały ból i zmagania kobiety najpierw z chorobą dziecka, potem obojętnością i odejściem męża, a na końcu z nie zawsze sprawiedliwym wymiarem sprawiedliwości. Nie spodziewałam się po tak niepozornej książeczce tyle głębi.
Avatar użytkownika - Edyta_S
Edyta_S
Przeczytane:2015-06-23, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
przyjemna książka którą czyta się szybko bardzo poruszająca