Cocky Client

Ryan Dalton jest CEO w Dalton International Estates and Realty. Razem z bratem, który jest CFO prowadzą firmę, jednak mają problemy. A raczej problem. Chodzący na dwóch nogach. Ryan jest, bowiem rozpuszczonym chłopcem, któremu dostała się w posiadanie firma. Nie potrafi stłumić swoich emocji i zawsze jest brutalnie szczery, przez co jego publiczne wystąpienia mają w sobie przesyt słów „seks” i „pieprzyć się z kimś” ( za przeproszeniem moi drodzy, ale będę dosadna ), a w dodatku dość często w ruch idą pięści. Każdy jego, nazwijmy to człowiek od wizerunku publicznego po tygodniu zwalnia się i nie chce mieć z ich firmą nic wspólnego. Dodatkowo mężczyzna przeżywa siedmiomiesięczny celibat, który zostaje zaburzony przez pewną kobietę w klubie ubraną w obcisłą, błękitną sukienkę.
Penelope, będąca właścicielką firmy Penelope Lauren and Associates jest kobietą zapracowaną i samotną. Przez jej ex-chłopaka, którego zostawiła po złapaniu go na zdradzie traci na rzecz Drew oraz jego firmy klientów. Sytuacja jest podbramkowa, więc kiedy tajemniczy mężczyzna dzwoni i płaci trzy miliony dolarów za rok z góry, kobieta podejmuje się wyzwania.
Na następny dzień w pracy, po nocy spędzonej w klubie, a potem w łóżku z tajemniczym nieznajomym okazuje się, że ów wcześniejszy seksualny partner z klubu, jest nikim innym jak mężczyzną, którego Penelope ma reprezentować.
Niezręczną sytuację ratuje brat Ryana – Leo, który po spacerze z Penelope w końcu namawia ją do skorzystania z oferty.
I Ryan i Penelope doskonale wiedzą jak skończy się ta współpraca.

Informacje dodatkowe o Cocky Client :

Cocky Client - opinie o książce

Avatar użytkownika - kflorek
kflorek
Przeczytane:2020-04-05, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2020,

Książka Whitney G. jest zdecydowanie najsłabsza z tych, które zdążyłam już przeczytać.

Historia o bogatym właścicielu firmy- Ryan i o wdrażającej się dopiero do wyższych sfer- Penelope.

Los stawia ich na przeciw siebie, idą do łóżka, a na drugi dzień okazuje się, że Penelope przespała się ze swoim nowym klientem. Jak można się domyślać (dla tych, co czytali już te krótkie książki Whitney) historia się powtarza i jest taka sama jak we wcześniejszych czytanych przeze mnie książkach tej autorki. Mimo to, nie zniechęcę się i jeszcze dziś sięgnę po to, BG przeczytać inną książkę tej autorki. :)

Niewinna
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Niewinna

Druga część namiętnej trylogii Domniemanie niewinności Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło...

Ta druga Bella
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Ta druga Bella

Zawsze była tą drugą. Niepokorną. Upartą. Siostrą, która nie wierzy w bajki. W świecie, w którym wartość kobiety mierzy się statusem jej męża, zadziorny...