Czas na mnie...

Data wydania: 2013-01-13
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7700-065-6
Dodał/a książkę: pokooj36

Czy w dzisiejszych czasach można przeżyć wielką miłość? Można. Czy po stracie kochanej osoby można się odbudować? Można. O tym jest książka Agnieszki Kowalskiej, żony Macieja Kozłowskiego, niezwykle lubianego aktora. Dorota Wellman tak o niej pisze: Ta książka to najpiękniejszy list miłosny, jaki czytałam. Chciałabym, żeby ktoś mnie tak kochał.

Kup książkę Czas na mnie...

Opinie o książce - Czas na mnie...

Avatar użytkownika - sw3112
sw3112
Przeczytane:2016-06-09, Ocena: 4, Przeczytałam,
Czasem życie trzeba postawić pod ścianą i czekać, aż mury same ustąpią (A. Kowalska) Trzeba też wierzyć (wbrew złu wielu "ludzi":(), że nie zobaczymy Leśmianowskiej próżni, bo piękno i dobro ... to - przynajmniej dla niektórych, including me:) - nie tylko górnolotne ideały. ..."a próżnia nie drwi" z nikogo. I wszystko ma swój kres. Kres Koziego był pełen klasy, a kres ludzkiej głupoty, inwigilacji i podłości - może być nieoczekiwany, wszak liczne dziś "sprytne bydlęta w surdutach". Surdutach i innych "katanach": kitle, mundurki, itd, itp ... na czasie". Otóż, nie przewiadują, że życie może im odpłacić za krzywdę innych. A zło wcześniej czy później wraca .... Nie pomogą układy, układziki i polski bałagan. Mogą się ucszyć od M>K męskiego honoru. Pozdrowienia dla p. Agnieszki:)
Avatar użytkownika - pokooj36
pokooj36
Przeczytane:2013-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Opowieść o znanym aktorze, którego za życia większość czytelników tej książki na pewno nie znała. Miłość oczami zakochanej w życiu malarki, której przyszło zamykać różne rozdziały. Trochę przemyśleń natury filozoficzno-religijnych, z odwoływaniem się do ogólnie pojętego bytu wyższego. Słowem piękna opowieść o tym, że nawet po śmierci pozostaje miłość i obecność drugiego człowieka. No, i parę nieznanych historii o Macieju Kozłowskim też się znajdzie.