E-commerce. Genialnie proste tworzenie serwisów w PHP i MySQL

Poznaj zasady wirtualnego handlu i zarabiaj prawdziwe pieniądze

Jak stworzyć doskonałą witrynę sklepu internetowego? Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojej strony? Jak przeprowadzać sprzedaż i zarządzać stanem magazynowym?

Handel elektroniczny to znakomity sposób prowadzenia działalności zarobkowej. Twoje przedsięwzięcie może odnieść prawdziwy sukces - pod warunkiem, że się do niego dobrze przygotujesz. Oto jedna z nielicznych książek na rynku dostarczających szczegółowych informacji na temat tworzenia serwisów e-commerce z wykorzystaniem PHP i MySQL. Bez względu na to, czy tworzysz dynamiczne strony internetowe od lat, czy dopiero od kilku tygodni, z pewnością znajdziesz tu mnóstwo bezcennych informacji.

Dzięki książce E-commerce. Genialnie proste tworzenie serwisów w PHP i MySQL dowiesz się, jak zaprojektować bazę danych, generować katalog produktów, zarządzać koszykiem zakupów, obsługiwać zamówienia i płatności oraz sprawić, by Twój sklep internetowy nie wymagał od Ciebie pracy ponad siły, a jednak był dochodowy. Podręcznik zawiera również omówienie tak istotnych zagadnień, jak zapewnienie bezpieczeństwa witryny oraz zadbanie o interfejs przyjazny użytkownikom, a także informacje dotyczące modułowego programowania, gotowego do dalszej rozbudowy. Przytoczone tu praktyczne przykłady pozwolą Ci spojrzeć na systemy e-commerce z możliwie jak najszerszej perspektywy.

Wybór technologii internetowych Struktura i projekt witryny Zarządzanie zawartością witryny Tworzenie kont użytkowników Łączenie różnych systemów płatniczych Sprzedaż wirtualnych produktów Tworzenie bezpiecznego środowiska serwera i baz danych Tworzenie paneli administracyjnych Zasady składania zamówień

Magia tworzenia profesjonalnych serwisów e-commerce.

Informacje dodatkowe o E-commerce. Genialnie proste tworzenie serwisów w PHP i MySQL:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-08-01
Kategoria: Poradniki

Kup książkę E-commerce. Genialnie proste tworzenie serwisów w PHP i MySQL

E-commerce. Genialnie proste tworzenie serwisów w PHP i MySQL - opinie o książce

MySQL. Szybki start. Wydanie II
Larry Ullman0
Okładka ksiązki - MySQL. Szybki start. Wydanie II

Błyskawiczny kurs użytkowaniajednej z najpopularniejszych baz danych MySQL to system zarządzania bazami danych, dostępny na licencji open-source...

PHP6 i MySQL 5. Dynamiczne strony WWW. Szybki start
Larry Ullman0
Okładka ksiązki - PHP6 i MySQL 5. Dynamiczne strony WWW. Szybki start

Poznaj możliwości PHP6 oraz MySQL 5 i twórz dynamiczne strony WWW Jak utworzyć podstawowy skrypt PHP? Jak korzystać z wielowymiarowych tablic? Jak...