Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum.

Wydawnictwo: Operon
Data wydania: 2003
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7390-020-9
Dodał/a książkę: Autor X

Autorami poszczególnych elementów pakietu edukacyjnego do fizyki i astronomii w szkole ponadgimnazjalnej są doświadczeni nauczyciele, metodycy oraz nauczyciele akademiccy z różnych ośrodków w kraju. Dzięki temu nasze publikacje łączą najlepsze doświadczenia zdobyte podczas pracy w szkole z fachową wiedzą dydaktyczną i naukową. Pakiet edukacyjny do fizyki i astronomii w szkole ponadgimnazjalnej jest bogaty w materiały dydaktyczne dla ucznia i nauczyciela. Naszym celem jest dostarczenie pełnego zestawu, niezbędnego do prowadzenia lekcji na obu poziomach kształcenia. W efekcie ma się to przyczynić do rzetelnego przygotowania ucznia do matury. Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON przygotowało odrębne zestawy edukacyjne dla zakresów podstawowego i rozszerzonego. W skład każdego z nich wchodzą trzy podręczniki oraz kompletna obudowa dydaktyczna.

Kup książkę Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum.

Opinie o książce - Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum.

Fizyka i astronomia 1 Zeszyt ćwiczeń dla ucznia Zakres rozszerzony
Falandysz Lech0
Okładka ksiązki - Fizyka i astronomia 1 Zeszyt ćwiczeń dla ucznia Zakres rozszerzony

Zeszyt ćwiczeń dla uczniów liceum ogólnokształcącego, zakres rozszerzony. Podział materiału jest zgodny z porządkiem przyjętym w podręcznikach Wydawnictwa...

Falandysz Lech0
Okładka ksiązki - Fizyka i astronomia 3 Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego Zakres rozszerzony

Zróżnicowany stopień trudności zadań pozwala na pracę z uczniami o różnych umiejętnościach i możliwościach (trudniejsze zadania oznaczono gwiazdką). Zbiór...