Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum.

Autorami poszczególnych elementów pakietu edukacyjnego do fizyki i astronomii w szkole ponadgimnazjalnej są doświadczeni nauczyciele, metodycy oraz nauczyciele akademiccy z różnych ośrodków w kraju. Dzięki temu nasze publikacje łączą najlepsze doświadczenia zdobyte podczas pracy w szkole z fachową wiedzą dydaktyczną i naukową. Pakiet edukacyjny do fizyki i astronomii w szkole ponadgimnazjalnej jest bogaty w materiały dydaktyczne dla ucznia i nauczyciela. Naszym celem jest dostarczenie pełnego zestawu, niezbędnego do prowadzenia lekcji na obu poziomach kształcenia. W efekcie ma się to przyczynić do rzetelnego przygotowania ucznia do matury. Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON przygotowało odrębne zestawy edukacyjne dla zakresów podstawowego i rozszerzonego. W skład każdego z nich wchodzą trzy podręczniki oraz kompletna obudowa dydaktyczna.

Informacje dodatkowe o Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum.:

Wydawnictwo: Operon
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7390-020-9

Kup książkę Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum.

Fizyka i astronomia 2 Zakres podstawowy. Zbiór zadań do liceum i technikum. - opinie o książce

Fizyka kl.3 LO Zeszyt ćwiczeń zakres podstawowy
Falandysz Lech0
Okładka ksiązki - Fizyka kl.3 LO Zeszyt ćwiczeń zakres podstawowy

Część zintegrowanego zestawu dydaktycznego do nauki fizyki i astronomii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych....

Falandysz Lech0
Okładka ksiązki - Fizyka i astronomia 1 Zakres podstawowy. Zeszyt ćwiczeń dla ucznia liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.