Głos wiedzy. Droga do wewnętrznego spokoju

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012-07-02
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-246-5620-2
Liczba stron: 200
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 5 (1 głosów)

Szczęście tkwi głęboko w Tobie

Rodzisz się ze spokojem ducha, czystością umysłu i nieskażoną przez cywilizację radością życia. Potem rośniesz, wychodzisz w świat, uczysz się i tracisz to wszystko, nawet o tym nie wiedząc. Na szczęście możesz odnowić kontakt ze swoim prawdziwym ja. Dzięki starożytnej wiedzy Tolteków zdołasz odzyskać zagubione szczęście i miłość. Powrócisz do korzeni prawdy i duchowej równowagi, tak chwiejnych we współczesnym świecie.

Przez tysiące lat zamieszkujący południową część Meksyku Toltekowie stanowili niezwykłą społeczność naukowców i artystów. Ich celem było zgłębianie wiedzy duchowej oraz kultywowanie starodawnych obrzędów. Mądrość przodków przekazywano sobie przez wiele pokoleń, chroniąc ją, by w najtrudniejszych czasach nie dostała się w niepowołane ręce. W tradycji Tolteków zadaniem szamana jest pomoc innym w osiągnięciu wolności osobistej. Don Miguel Ruiz, szaman z rodu Orlich Rycerzy, poświęca życie, aby dzielić się z innymi wiedzą pradawnych Tolteków.

Droga do wewnętrznej równowagi
Przywróć najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.
Odważ się wyjść na spotkanie z nieskończonością.
Zwróć się ku sobie samemu, odzyskaj wiarę i wolną wolę.
Koncentruj się na twoim własnym głosie wiedzy.
Skup uwagę na emocjach, niech głos wiedzy Cię nie rozprasza.
Popatrz na życie oczami szczęśliwej i pełnej miłości istoty.

Kup książkę Głos wiedzy. Droga do wewnętrznego spokoju

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2012-10-02, Ocena: 5, Przeczytałam,
Droga człowiecza Przychodzimy na świat, pełni spokoju, akceptacji i ciekawości wszystkiego, co nas otacza. Niestety, dorastając, stajemy się coraz bardziej bezwzględni, czyste serca i bezwarunkowa miłość zostają zastąpione przez chciwość i wybujałe ambicje. Przestajemy dostrzegać piękno otaczającej nas przyrody, pędzimy przed siebie w poszukiwaniu zaspokojenia pustki, wżerającej się głęboko w nasze dusze, zamiast ludzi gromadzimy wokół siebie przedmioty. Tymczasem wystarczy tak niewiele, by odzyskać równowagę w życiu, żeby zapewnić sobie najlepsze warunki do tego, by odzyskać szczęście. Pomocą w powrocie do korzeni i niewinności, która pozwalała nieskrępowanie cieszyć się życiem, służyć może mądrość Tolteków, którzy tysiące lat temu znani byli w Meksyku jako kobiety i mężczyźni posiadający wiedzę. Tą ezoteryczną wiedzą dzieli się ze współczesnymi czytelnikami Miguel Ruiz, mistrz (nagual) z rodu Orlich Rycerzy, który porzucił karierę chirurga, by zgłębiać naukę swoich przodków i terminować u szamana na meksykańskiej pustyni. Owocem jego umiejętności jest książka Głos wiedzy. Droga do wewnętrznego spokoju, czyli pozycja, pozwalająca odnaleźć się w zwariowanym świecie oczekiwań i dążenia do sukcesu. Niezależnie od tego, czy dajemy wiarę w mądrości Tolteków, pewne jest, iż poradnik zawiera podstawowe zasady, których stosowanie pomoże nam zwolnić i wsłuchać się ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Głos wiedzy. Droga do wewnętrznego spokoju

Reklamy