HTML5. Programowanie aplikacji

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-06-06
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-4897-9
Liczba stron: 168
Dodał/a książkę: lokesh

Ocena: 0 (0 głosów)

W sieci trwa właśnie rewolucja! Do władzy dochodzi język HTML5!

Jego potencjał jest nieograniczony - ścisła integracja z przeglądarką internetową, wydajna obsługa grafiki czy wsparcie dla geolokalizacji to tylko niektóre z jego atutów. Korzystając z jego możliwości, możesz stworzyć świetną grę lub przydatną aplikację internetową.

Poznaj pełne możliwości języka HTML5 i dowiedz się, jak budować kompletne i autonomiczne aplikacje, działające na urządzeniach przenośnych i konkurujące z tradycyjnymi aplikacjami. Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi odkryjesz skuteczne metody pracy z językiem HTML5, takie jak lokalne magazynowanie danych i przetwarzanie wielowątkowe. Zaznajomisz się również z zaawansowanymi narzędziami JavaScriptu, które ułatwiają korzystanie z całej gamy elementów języka HTML5. Jeśli jesteś doświadczonym programistą JavaScriptu, umieszczone w książce przykładowe kody pokażą Ci, jak język HTML5 zamienia sieć WWW w pierwszorzędne środowisko programistyczne.

Zobacz, jak: testować aplikacje internetowe korzystać z bazy IndexedDB pracować w trybie offline wykorzystać gniazda WWW

Dołącz do zaawansowanych użytkowników HTML5!

Kup książkę HTML5. Programowanie aplikacji

Opinie o książce - HTML5. Programowanie aplikacji

Reklamy