Inwazja bazgrołów. Blok rysunkowy

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2015-03-18
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788310128669
Liczba stron: 104
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 6 (1 głosów)

,,Inwazja bazgrołów" to niezwykły blok rysunkowy dla dzieci, a także dorosłych, którzy nigdy nie zapomnieli, jak kiedyś lubili kolorować obrazki... Niesamowite czarno-białe światy powołane do życia przez grafika Kerby'ego Rosanesa sprawią, że ani starsi, ani nieco młodsi nie będą mogli oderwać się od tej książki. Dzięki wyjątkowej dbałości artysty o szczegóły ,,Inwazja bazgrołów" to nie tylko kolorowanka, ale przede wszystkim dzieło sztuki, które ty i twoje dziecko będziecie podziwiać godzinami.

Kerby Rosanes jest filipińskim ilustratorem, który powołuje do życia swoje bazgrołowe światy, najchętniej posługując się zwykłym czarnym piórem. Niedawno porzucił pracę na etat, aby wreszcie zacząć urzeczywistniać swoje marzenie: rysować jeszcze więcej bazgrołów.

Kup książkę Inwazja bazgrołów. Blok rysunkowy

Opinie o książce - Inwazja bazgrołów. Blok rysunkowy

Avatar użytkownika - kavayee
kavayee
Przeczytane:2015-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Ten, kto myśli, że malowanie jest tylko dla dzieci, ma za grosz wyobraźni! Ten, kto myśli, że to nie przystoi w pewnym wieku, jest człowiekiem z wąskimi horyzontami myślowymi. Kto zabronił komukolwiek malować, kolorować i bazgrolić? NIKT przy zdrowych zmysłach nie wymyślił jeszcze takiego zakazu. Wiecie dlaczego? Bo kolorowanie wyzwala tyle pozytywnej energii i budzi w nas to, co czasami zatracamy w dorosłym, pełnym problemów, życiu. Przed Wami ,,Doodle invasion" by Zifflin czyli ,,Inwazja bazgrołów" wydana nakładem Naszej Księgarni. Każdy obrazek jest wyjątkowy i bardzo szczegółowy. Malowałam je kredkami Bambino (product placement!) z 24 kolorami, co czasem wydawało mi się niesamowitym ograniczeniem - taka rzeczywistość na obrazku zasługuje na co najmniej tysiące barw! Polecam małe kredki Bambino, na pewno osoby w moim wieku i starsze kojarzą czemu - gdy się je temperuje, wiórki można zużyć do zrobienia tła, delikatnego koloru wypełnienia i przy okazji cudownego ubrudzenia palców ? Żadne kredki ołówkowe nie dadzą Wam takiej radości, żadne! Weźmy na widelec tego oto ślimaka: (keep-calm-and-read-a-book) Do tego obrazka możemy się dodatkowo pobawić w wymyślanie historii, która się za nim kryje. Otóż to na pewno Wielki Kosmiczny Ślimak, który jest domem dla Małych Bazgrołków. W zamian za dach nad głową, tudzież skorupę, Bazgrołki czyszczą Ślimaka i codziennie każdy z nich opowiada mu jakąś historię, dotrzymując mu towarzystwa w ich nieskończonej wędrówce po Dzikim Uniwersum (oczywiście siadając mu wtedy między oczami). Można? Można! Najważniejsza zaleta tej malowanki - jest ponadczasowa. Owszem, nie ma sensu dawać jej 3,4-latkowi, bo ją tylko zabazgroli i nic z tego nie wyjdzie, ale już starsze dzieci będą miały niesamowity ubaw z jej malowania, a jednocześnie nie spowodują śmierci przez zamazanie. Ja, mając 27 lat, mam nadal ogromną frajdę z jej kolorowania, bowiem dawkuję sobie tą przyjemność, aby nie skończyła się za szybko. Każdy, kto chce wrócić do czasów, gdy miał czas na malowanie i nikt się temu nie dziwił, będzie zachwycony tą pozycją. Co więcej - to, że można do każdego obrazka dorabiać jego historyjkę, zapewnia dodatkową rozrywkę! To nie jest prosta kolorowanka, którą po zużyciu się wyrzuci, oj nie! To barwne i szczegółowe dzieła sztuki, które każdy z nas może podarować sobie lub drugiej osobie. Doskonale wiem, że już w tym momencie chcecie mieć tą kolorowankę - zanurzcie się w radosne bazgrolenie!
Link do opinii
Inne książki autora
MYTHOMORPHIA. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie
Kerby Rosanes0
Okładka ksiązki - MYTHOMORPHIA. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie

Kontynuując serię zapoczątkowaną przez Animorphię i Imagimorphię przedstawiamy trzecią, niezwykłą książkę do kolorowania pod tytułem Mythomorphia, autorstwa...

ANIMORPHIA. 20 plakatów do kolorowania
Kerby Rosanes0
Okładka ksiązki - ANIMORPHIA. 20 plakatów do kolorowania

Animorphia. 20 plaktów do kolorowania to oczekiwany, nowy format bestsellerowej kolorowanki. Duży rozmiar rysunków i perforacja, ułatwiająca łatwe wyjęcie...

Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Powstanie film narodowy
Jacek Świdziński
Okładka książki - Powstanie  film narodowy
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy