Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona

>> Możesz kupić książkę w zestawie, w atrakcyjnej cenie:
Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy.
Wydanie II i Kolejna odsłona

Czas rozwinąć własny biznes!

Analiza rynku i własnych możliwości -- branża, asortyment, konkurencja Zakładanie sklepu -- oprogramowanie, witryna, oferta Promocja sklepu i jego klienci -- wyszukiwarki, programy partnerskie, kampanie reklamowe

Jeśli masz żyłkę do interesów, a posiadanie własnego punktu handlowego wydaje Ci się dobrym sposobem na biznes, na pewno doceniasz możliwości, jakie otwiera przed Tobą możliwość założenia sklepu internetowego. To świetna sprawa -- nie musisz inwestować w drogi lokal przy ruchliwej ulicy, odpowiedni wystrój czy specjalny magazyn. Handel w sieci możesz prowadzić z własnego mieszkania, nie musi on zajmować Ci całego dnia pracy, a to, co wymaga Twojego przemyślenia i starannego opracowania (oprócz wyboru branży i asortymentu), to wygląd i użyteczność witryny oraz jej miejsce w rankingach wyszukiwarek.

W książce "Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona" znajdziesz wszystkie informacje dotyczące zakładania i prowadzenia sklepu internetowego -- od pierwszych decyzji biznesowych, przez wybór oprogramowania, tworzenie strony WWW, wykorzystywanie narzędzi promocyjnych i analitycznych, aż po planowanie długofalowych kampanii reklamowych i sposoby skupiania wokół siebie społeczności zadowolonych klientów. Dowiesz się więcej o roli wyszukiwarek, porównywarek i programów partnerskich, nauczysz się tworzyć szum medialny i redukować koszty przesyłek. Poznasz także wszystkie aspekty prawne związane z prowadzaniem działalności handlowej w Internecie!

Wybór branży i asortymentu Analiza konkurencji Oprogramowanie sklepowe i witryna WWW Copywriting Wykorzystanie Google Analytics i Google Adwords Wyszukiwarki, porównywarki, programy partnerskie Planowanie kampanii reklamowej Budowanie społeczności wokół sklepu internetowego Newslettery, mailingi i programy motywacyjne Segmentacja klientów i marketing e-mailowy Wysyłka i magazyny Obsługa po sprzedaży Sprzedaż sklepu

Już ponad 11 000 polskich webmasterów, e-biznesmenów i przedsiębiorców czerpie swą wiedzę z książki "Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy"

Informacje dodatkowe o Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-07-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona

Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona - opinie o książce