Jak zdradzać, czyli poradnik dla niewiernego mężczyzny

Sztuka prowadzenia podwójnego życia Jak nie dać się przyłapać? Jak ukrywać dowody? Jak umiejętnie kłamać?

Przeczytaj, zanim wpadniesz!!!
Tylko dla Twoich oczu...

Drogi mężczyzno. Podwójne życie to nie robota dla mięczaków. Potrzeba odpowiedniej dawki sprytu, pomysłowości, perfidii, inteligencji, a czasem nawet jasnowidzenia, by nie dać się przyłapać na rozkosznych skokach w bok. Zastanawiasz się może, co by na Twoim miejscu zrobił władca kobiecych serc - James Bond? Teraz nie musisz już kombinować, jak ukryć dowody "zbrodni" i odsunąć od siebie podejrzenia. Dzięki specjalnie dla Ciebie obmyślonej strategii działań wyjdziesz cało z każdej opresji. Nauczysz się także stwarzać sobie bezpieczną przystań w zapasowym porcie. Z taką instrukcją obsługi niestraszna Ci będzie żadna inwigilacja, wścibianie nosa i niewygodne pytania. Teraz świat to za mało, bo przecież żyje się tylko dwa razy!

Jak kłamać przekonująco i nie pozwolić, by zdradziła Cię mowa ciała? Gdzie i jak się spotykać, by zminimalizować ryzyko przyłapania? Co zrobić, by nie wydały Cię Twój telefon i komputer? Do czego zdolna jest podejrzliwa kobieta? Jak umiejętnie gospodarować czasem? W jaki sposób zrywać z kochanką?

Informacje dodatkowe o Jak zdradzać, czyli poradnik dla niewiernego mężczyzny:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010-08-27
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak zdradzać, czyli poradnik dla niewiernego mężczyzny

Jak zdradzać, czyli poradnik dla niewiernego mężczyzny - opinie o książce