Trzecia książka z serii ,,Superfoods": obszernych publikacji poświęconych najbardziej odżywczym roślinnym źródłom witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia.

Jarmuż powrócił niedawno do naszych kuchni po blisko stu latach nieobecności na polskim stole. Dziś każdy, kto stara się zdrowo odżywiać i prowadzi aktywny tryb życia słyszał o tym szalenie odżywczym i smacznym warzywie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze oprócz smoothies, zielonych koktajli czy czipsów, można przyrządzić z jarmużu - ta książka jest właśnie dla ciebie!

,,Jarmuż" to niemal 200 stron informacji o wartościach odżywczych, właściwościach odmładzających oraz ponad 70 przepisów na przepyszne dania z warzywa, zwanego królem superfoods. Znajdziesz tu m.in.

- Cenne porady dotyczące najlepszych form obróbki jarmużu (by zachować jak najwięcej wartości odżywczych);

- Wiedzę, dzięki której uda ci się samodzielnie uprawiać ulubione odmiany jarmużu;

- Wyjątkowe przepisy na smaczne dania z modnego i odżywczego warzywa: od soków, poprzez przekąski, kanapki, dania obiadowe, jednogarnkowe, aż po słodkości na bazie jarmużu;

- Zebrane w jednym miejscu najważniejsze informacje o odmładzających właściwościach i minerałach oraz witaminach zawartych w jarmużu;

- Świeże i inspirujące pomysły na wprowadzenie zdrowych posiłków do codziennego jadłospisu.

Rozsmakuj się w królu warzyw i zarażaj miłością do jarmużu swoich bliskich!

Informacje dodatkowe o Jarmuż. Wszystko, co musisz wiedzieć o najbardziej odżywczym warzywie na świecie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-09-30
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Jarmuż. Wszystko, co musisz wiedzieć o najbardziej odżywczym warzywie na świecie

Jarmuż. Wszystko, co musisz wiedzieć o najbardziej odżywczym warzywie na świecie - opinie o książce

Stephanie Pedersen0
Okładka ksiązki - Owoce jagodowe. Wszystko, co musisz wiedzieć o najbardziej bogatych w witaminy owocach jagodowych

Owoce jagodowe - soczyste i pyszne źródło witamin i antyoksydantów! Truskawki, jagody, żurawina, czarny bez, borówki, jeżyny, agrest, porzeczki czy...

Stephanie Pedersen0
Okładka ksiązki - Kokos. Wszystko, co musisz wiedzieć o najbardziej wszechstronnej roślinie na świecie

Druga książka z serii ,,Superfoods": obszernych publikacji poświęconych najbardziej odżywczym źródłom witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia. Tym...