Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2015-11-04
Dodał/a książkę: helion

Doskonały poradnik opracowany z myślą o starszych czytelnikach, który zawiera:

ozasady racjonalnego odżywiania  i program żywieniowy
odlaczego warto ćwiczyć - program ćwiczeń
oprzepisy Mistrzów Kuchni: Ewy Wachowicz, Tomasza Królikowskiego, Macieja Majewskiego, Witka Iwańskiego
oprzepisy znanych i lubianych: Agnieszki Maciąg, Katarzyny Zielińskiej, Natalii Kukulskiej, Bogny Sworowskiej, Hanny Bakuły, Urszuli Dudziak i Jolanty Kwaśniewskiej

Gratuluję! Świetna, inspirująca książka. Sam będę z tych przepisów korzystał.

Aleksander Kwaśniewski

Przybywa nam lat. To naturalne. Choć mamy wciąż ten sam gust, a przyzwyczajenia stały się naszą drugą naturą, to jednak coś się stale zmienia - nasze ciało. Dlatego musimy przyłożyć większą wagę do tego, jak żyjemy i jak się odżywiamy. Nie jestem mistrzynią gotowania, rzadko sama to robię. Nie ukrywam też swego

wieku, chociaż przekroczyłam już 80 lat. Mój organizm przestał tolerować większość wspaniałych przypraw i tłustych, a zwłaszcza smażonych dań. To jednak nie znaczy, że muszę się ograniczać. Wprost przeciwnie. To dobry pretekst, by sięgnąć po nowe

smaki i potrawy - zarówno te z kuchni polskiej, jak i zagranicznej. I do tego właśnie Państwa zachęcam, polecając książkę, którą trzymacie w ręce. Odnajdziecie w niej - wybrane specjalnie dla nas, seniorów - porady dietetyków, przepisy szefów kuchni oraz inne wskazówki, jak cieszyć się zdrowiem także w późniejszym wieku.

Irena Santor

Kup książkę Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!

KANON. Najważniejsze teksty Tygodnika Powszechnego
Opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - KANON. Najważniejsze teksty Tygodnika Powszechnego

Pasjonująca, ale także dramatyczna historia współczesnej  Polski znajduje odzwierciedlenie w najgłośniejszych artykułach, jakie przez ostatnich 70. lat...

Matematyka. Nowa matura cz.1
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Matematyka. Nowa matura cz.1

Jest to książka przeznaczona dla wszystkicj maturzystów, zdających nową maturę z matematyki na poziomie podstawowym i roszerzonym. Jasne i zwięzłe przedstawienie...