Kiedy kobieta ufa Bogu, dzieją się cuda

Czy zdarza ci się wątpić w zdolność Boga do tego, by pochwycił cię, kiedy upadasz?

Czy wstyd, strach i załamanie powstrzymują cię przed pełnym zaufaniem Bogu?

Czy w duchu sądzisz, że twoje marzenia są nieziszczalne?

Nie jesteś sama!

To jest książka o zaufaniu. O tym, jak o nie walczymy i jak się go uczymy. Jak ono nas przemienia. Życie jest niebezpieczne. Ta rzeczywistość dotyka nas, kiedy dorastamy. Odpowiedź, której udzielamy Ojcu obecnemu w tej rzeczywistości, sprawia, że huśtamy się coraz to wyżej i wyżej z dziecięcym zaufaniem… lub strachliwie wzdrygamy się w ogóle przed samą huśtawką.. Kiedy rozważamy nasz wybór, Bóg szepcze: zaufaj mi.

Swoim wyjątkowo klarownym świadectwem autorka i mówczyni, Sheila Walsh daje nam szeroki wgląd w swoje nieustanne życiowe zmagania z problemem zaufania i podejmowane co chwila decyzje, by podążać tam, dokąd prowadzi ją Bóg. Sheila wiodła życie, w którym nie brakowało załamań i niebezpiecznych „mrocznych miejsc” i zna ona przejmujące piękno życia w całkowitym zawierzeniu Chrystusowi.

ODKRYJ, JAKIE CUDA MOGĄ SIĘ WYDARZYĆ, KIEDY ZAUFASZ BOGU!

Sheila Walsch, jest autorką książek: Złamane serce w ukryciu, Wstań z kolan i módl się, Pozwól odejść oraz nagrodzonej serii Gigi, mała księżniczka Boga. Sheila mieszka we Frisco, w Teksasie wraz z mężem Barrym i synem Christianem

Informacje dodatkowe o Kiedy kobieta ufa Bogu, dzieją się cuda:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2011-02-18
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7516-275-2

Kup książkę Kiedy kobieta ufa Bogu, dzieją się cuda

Kiedy kobieta ufa Bogu, dzieją się cuda - opinie o książce

Avatar użytkownika - Febra
Febra
Przeczytane:2015-12-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52książki/2015,
Zaufanie komuś, zaufanie Bogu to trudna postawa. Człowiek chętnie zrobiłby sam, po swojemu, ku swojej chwale. W postawie zaufania jest przyzwolenie na prowadzenie, przyjęcie czyjeś propozycji, pokora. Autorka pokazuje kilka znanych postaci z Biblii - prorokinię Annę, Józefa, Abrahama, Samsona, Gedeona,wiele innych i zadaje pytania - dlaczego boisz się zaufać, dlaczego nie chcesz powierzyć swych marzeń, czy kiedykolwiek jest za późno by zacząć od początku, jak zaufać, gdy ma się wiele do stracenia... Pokazuje też losy tych którzy powiedzieli ufam a potem robili swoje, modyfikowali po swojemu lub dali się prowadzić - i co z tego wyszło. To książka, dla tych co chcą na swoje zorganizowane życie, życie "we własnych rękach" spojrzeć inaczej.
Tęsknota we mnie. Najważniejsze pragnienie mojego serca
Sheila Walsh0
Okładka ksiązki - Tęsknota we mnie. Najważniejsze pragnienie mojego serca

Powiedzmy to sobie szczerze: pragnienia same w sobie nie są ani dobre, ani złe. Stanowią po prostu część naszego życia. Dlaczego jednak po ich spełnieniu...

Bóg kocha złamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są
Sheila Walsh0
Okładka ksiązki - Bóg kocha złamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są

W trzynastu poruszających, wnikliwych i głęboko odkrywczych rozdziałach Autorka pokazuje, jak osobiste złamanie może otworzyć drzwi, przez które można...