Klątwa tygrysa. Wyprawa

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej - każdy jej dotyk sprawia mu ból.

Jedno pozostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków. Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami? Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Trzecia część bestsellerowej sagi „Klątwa tygrysa” łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów. Niech rozpocznie się wyprawa!

Informacje dodatkowe o Klątwa tygrysa. Wyprawa:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2012-09-17
ISBN: 978-83-7515-224-1

Kup książkę Klątwa tygrysa. Wyprawa

Klątwa tygrysa. Wyprawa - opinie o książce

Nie mam pojęcia skąd Colleen bierze tak niesamowite pomysły! I w jaki sposób potrafi tak świetnie łączyć mitologię hinduską z tygrysią klątwą, smokami i to wszystko wrzucić do amerykańskiej powieści. Dodatkowo, ogromny plus za coraz większe objętościowo tomy - pomimo maleńkiej czcionki przewracam strony zdecydowanie za szybko i zdecydowanie w za krótkim czasie :D
Avatar użytkownika - patrycja0901
patrycja0901
Przeczytane:2013-04-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 70 książek :3,
Wiele emocji, niesamowite przygody i niespodziewany wzrot akcji. Wszystko jest w tej książce.
Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2015-09-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kelsey razem z dwoma tygrysami pokonują kolejne trudności, by zdjąć klątwę. Ren został ocalony lecz całkowicie zapomniał o swojej ukochanej. W czasie jego nieobecności i później kiedy traktuje ją oschle swoją szansę wykorzystuje jej brak. Po raz kolejny nieśmiała dziewczyna okazuje się być troskliwa łamaczką serc. Choć jej zachowanie czasem mnie irytuje to seria ogółem i tak jest świetna. Odwołania do sztuki i kultury oraz wspaniałe smoki.
Avatar użytkownika - martyna9706
martyna9706
Przeczytane:2014-07-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
No i tutaj zaczynają się schodki. Główna bohaterka tak mnie irytuje, że głowa mała. Typowa historia nastolatki która musi wybrać między jednym z przystojnych mężczyzn, do tego braci.Prawie jak w "Pamiętnikach Wampirów" tylko ów chłopcy są Tygrysami a nie postaciami wyrwanymi z legend o Draculi. Jednak mimo tych przeszkód polecam :)
Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2013-10-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Colleen Houck stworzyła bajeczną opowieść i przeniosła czytelnika do magicznego i kolorowego świata Indii. Umożliwiła przeżycie fascynujących i niepowtarzalnych przygód. Powieść może nie jest z najwyższej półki, ale czyta się ja bardzo lekko i przyjemnie, nie będę czepiać się detali ponieważ mnie ta lektura porwała i dostarczyła mi wspaniałych wrażeń, oderwałam się od rzeczywistości i z przerażeniem patrzyłam jak zmniejsza się liczba stron do grzbietu okładki.
Avatar użytkownika - Violetkove
Przeczytane:2015-07-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Klątwa Tygrysa
Colleen Houck0
Okładka ksiązki - Klątwa Tygrysa

Literacki fenomen! Powieść odrzucona przez wydawców, ukochana przez setki tysięcy czytelników na całym świecie! Magnetyczne oczy tygrysa. Pradawna...

Klątwa tygrysa. Wyzwanie
Colleen Houck0
Okładka ksiązki - Klątwa tygrysa. Wyzwanie

Serce Kelsey zostało złamane, pradawne zaklęcie - nie. Po powrocie do domu dziewczyna próbuje zapomnieć o indyjskim księciu Renie i poukładać sobie...