Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?

Urodzony przywódca? Zaprogramowany innowator? Kim jesteś?

Jesteś jedynakiem? A może urodziłeś się jako drugie lub trzecie dziecko w rodzinie? Kolejność, w jakiej przychodzimy na świat, ma ogromny wpływ na to, jacy jesteśmy. Rywalizacja o uwagę rodziców i status w rodzinie stanowią jedną z głównych sił napędowych rozwoju osobowości. Jeśli chcesz lepiej poznać siebie, zbadaj swoje drzewo genealogiczne. To właśnie w jego korzeniach tkwi tajemnica Twojego charakteru, Twoich związków, a nawet Twojego wyboru drogi kariery.

W tej niezwykłej książce znajdziesz znacznie więcej niż tylko opis osobowości uzależnionej od miejsca w rodzinie. Zyskasz cenną wiedzę na temat siebie i otaczających Cię ludzi, przekonasz się, jak wiele praktycznych zastosowań mają te informacje, i nauczysz się spoglądać na innych w bardziej złożony sposób. Kto wie, może nawet zmienisz koncepcję wychowywania własnych dzieci?

Informacje dodatkowe o Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012-04-01
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-3654-9

Kup książkę Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka?

Kolejność narodzin a charakter. Co wpływa na osobowość dziecka? - opinie o książce