Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia

Koszmarne istoty. Myślałeś, że mieszkają tylko w książkach fantasy i horrorach? Nie mogłeś się bardziej mylić – mieszkają wśród nas, czasem w stercie ubrań zostawionych na krześle, które wykorzystujesz tylko do tego celu, innym razem w nocnej latarni, która mruga, gdy koło niej przechodzisz.
Poznaj Zakapturzone Istoty, Niezręczną Ciszę, Ludzi z Kryształu, stada Pożeraczy Snów i wiele innych okropności. A może szukasz Sensu Życia? Też go tutaj znajdziesz! Ale spokojnie, to nie jest książka o tym, jak żyć. Raczej o tym, przed czym uciekać, a przed czym nie. Myślę, że ta wiedza przyda się o wiele bardziej.
PAMIĘTAJ, NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ. CHYBA.

Marco Kubiś – bardzo popularny youtuber, zaklinacz internetu i jego potworów. Od lat hipnotyzuje widzów swoimi filmami. Zgromadził już 300 tysięcy subskrypcji i ponad 25 milionów wyświetleń, ale jak sam twierdzi, to tylko część jego widowni. YouTube bardzo źle zlicza widzów z innych wymiarów.

Informacje dodatkowe o Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-10-09
Kategoria: Inne

Kup książkę Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia

Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia - opinie o książce

Avatar użytkownika - darr2
darr2
Przeczytane:2020-03-22, Ocena: 3, Przeczytałam, #2020,

Strach ma wielkie oczy

„Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia” to książka opisująca nasze współczesne potwory, demony i strachy. Autor podchodzi z dystansem do każdej z nich i przedstawia je w prześmiewczy sposób. Lektura dość szybka, ale nie do końca przyjemna. Można odnieść wrażenie, iż Pan Kubiś z wyższością opisuje niektóre sytuacje. Dla czytelnika nie zawsze jest to ciekawe.

Avatar użytkownika - Twiggy
Twiggy
Przeczytane:2017-12-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Marco Kubiś - jedyny youtuber, którego książkę byłabym skłonna przeczytać. I voila!

Osobliwe miejsca, które odwiedzasz każdego dnia
Marco Kubiś0
Okładka ksiązki - Osobliwe miejsca, które odwiedzasz każdego dnia

Osobliwe miejsca. Odwiedzałeś je wiele razy. I za każdym razem, gdy wchodziłeś do jednego z nich, czułeś, że coś jest inaczej. Wieża Perfekcjonizmu, z...