Koty. Jak być szczęśliwym właścicielem kota

Autorka książki Isabella Lauer towarzyszy ŚWIEŻO UPIECZONYM OPIEKUNOM KOTA w ich, pełnym nowych wyzwań życiu z czworonożnym pupilem – od wyboru odpowiedniej rasy przez pielęgnację i wychowanie po wspólne spędza¬nie czasu. Robiąc wszystko z przyjemnością, w dobrym nastroju i w prosty sposób rozwiązując pojawiające się niekiedy problemy, właściciel kota nie musi tracić głowy w najbardziej burzliwych momentach.

Wybór odpowiedniego kota
Wskazówki, jak z nim postępować
Pasjonujące zabawy z pupilem
Isabella Lauer jest dumną właścicielką kilku kotów i autorką poświęconych tym zwierzętom artykułów i książek. Gawędy i porady, napisane przez nią lekkim stylem, wywołują uśmiech na twarzach miłośników kotów, a kotom dają powody do mruczenia.

Informacje dodatkowe o Koty. Jak być szczęśliwym właścicielem kota:

Kup książkę Koty. Jak być szczęśliwym właścicielem kota

Koty. Jak być szczęśliwym właścicielem kota - opinie o książce

Avatar użytkownika - ankeszu
ankeszu
Przeczytane:2015-02-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 2015, czytam regularnie w 2015 roku, Mam,
Dla człowieka, który miał choć trochę styczności z kotami i miał okazje je obserwować, wiele porad jest dosyć bezużyteczne. Mnie osobiście zachwycił rozdział o rasach, no i wszechobecne zdjęcia.
Co mówią do nas koty
Isabella Lauer0
Okładka ksiązki - Co mówią do nas koty

Koty wyrażają swoje uczucia za pomocą języka ciała. Kto umie go odczytać, nawiąże z kotem doskonały kontakt, bo przecież najgłębsze przyjaźnie opierają...