Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-07-03
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Dodał/a książkę: elibri

Oto czwarta książka z bestsellerowej serii Sabaty, która powinna się znaleźć w biblioteczce każdej współczesnej czarownicy.

Sabat Lammas to święto pełni lata oraz pierwszych zbiorów, pierwszy z trzech sabatów żniwnych, podczas którego dziękujemy ziemi za obfite plony.

Lammas to także czas na przyjrzenie się efektom swojej pracy we wszelkich dziedzinach życia. Właśnie podczas tego sabatu najlepiej jest podziękować za to, co otrzymaliśmy do tej pory. To nie tylko dobry moment na patrzenie w przeszłość - na swoje dotychczasowe osiągnięcia, ale również na analizę niezrealizowanych planów, marzeń czy związków, które nie zaowocowały, i wyciąganie z nich wniosków na przyszłość. To czas na uświadomienie sobie, że niektóre rzeczy potrzebują czasu, by wydać owoce.

Podczas tego święta ucztujemy, bawimy się i gramy, wyrażając swoją wdzięczność, niezależnie od tego, czy mamy na myśli rzeczywiste zbiory z pól i ogrodów, czy też nasze pierwsze plany, które zaczęły przynosić owoce.

Dzięki książce poznasz historię Lammas i dowiesz się, w jaki sposób dostosować jego świętowanie do współczesnych warunków, zaś wiedza o rytuałach, zaklęciach, inwokacjach czy medytacjach sprawi, że uczcisz sabat 1 sierpnia w radosny sposób.

Poznaj sekrety Lammas i w pełni celebruj święta Koła Roku!

Kup książkę Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Opinie o książce - Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów
Melanie Marquis0
Okładka ksiązki - Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów

Beltane to książka z serii ,,Sabaty", która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów świętowania sezonowych rytuałów, będących podstawami...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa