Lesbos. Najlepsze opowiadania erotyczne

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2013-11-13
Kategoria: Inne
Dodał/a książkę: elibri

Pierwszy w Polsce zbiór lesbijskich opowiadań erotycznych!

Ryzykowny pościg na motocyklach, rodzinny piknik, nabożeństwo w małym miasteczku, Święto Dziękczynienia... i kobiety: buntowniczki w skórach, przykładne żony na wspólnym wypadzie do spa, oszustki przebrane za kaznodziejów, złodziejki i artystki - Kathleen Warnock po raz kolejny przedstawia najciekawsze i najbardziej inspirujące lesbiskie opowiadania erotyczne. Tym razem w wyborze tekstów uczestniczyły muzyczki z popularnego w USA zespołu Betty. Udało im się stworzyć kolekcję wyjątkowych tekstów.

Wśród kilkunastu autorek znalazły się pisarki, dziennikarki, muzyczki, blogerki i działaczki społeczne. Każda wniosła do ksiażki to, co dla niej najważniejsze i najbardziej podniecające. Różnorodność stylów i pomysłów doskonale współgra z różnorodnością miłosnych uniesień i seksualnych rozkoszy.

Kup książkę Lesbos. Najlepsze opowiadania erotyczne

Opinie o książce - Lesbos. Najlepsze opowiadania erotyczne

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2015-08-31, Ocena: 2, Przeczytałam, z_52 książki 2015,
Nie mam nic przeciwko lesbijkom, ale nie ukrywam że akt seksualny pomiędzy dwiema kobietami mnie obrzydza. Żałuję, ze przeczytałam tę książkę, bo miejscami brało mnie na wymioty- sceny były czasem zbyt dosadne i na pewno nigdy więcej nie sięgnę po nic w tym stylu.