Mały poradnik życia, t.1

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2002-02-22
ISBN: 83-85594-03-5
Dodał/a książkę: Magdalena Żmuda

Tom zawiera 511 rad, spostrzeżeń i przypomnień pomagających żyć szczęśliwie i owocnie. Książki uzupełnia tekst oryginału w języku angielskim z objaśnieniami.

- Mały Poradnik Życia znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Kup książkę Mały poradnik życia, t.1

Opinie o książce - Mały poradnik życia, t.1

Avatar użytkownika - mysha
mysha
Przeczytane:2013-06-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2013,
Dobra pozycja, którą można czytać "na wyrywki" ;) najlepiej odruchowo otworzyć i wybrać jakiś cytat, wtedy można się zastanowić nad nim głębiej. Z krótkiego zdania można czasem dojść do naprawdę poważnych przemyśleń;)
Była to krótka lektura, jednak taka z chwilami zastanowienia się, czy spełniam podane tu w punktach rady. Niektóre z nich są jak najbardziej aktualne i pomocne w stawaniu się lepszym, bardziej zadowolonym z życia człowiekiem, inne zaś śmieszne lub dziwne (np. by tankować na najbliższej stacji benzynowej, choćby ceny były wyższe, bo gdy nie będziesz mógł odpalić samochodu, to znajomi ze stacji ci pomogą lub aby jeździć starym samochodem, ale mieć najlepszy dom, na jaki cię stać). Warto raz na jakiś czas zajrzeć do takich poradników, by jakoś "naprostować się" na życiowej drodze :)
O mądrości
H. Jackson Brown, Jr.0
Okładka ksiązki - O mądrości

Mały skarbczyk porad życiowych....

Duży mały poradnik życia
H. Jackson Brown, Jr.0
Okładka ksiązki - Duży mały poradnik życia

Bibliofilskie wydanie łączne trzech tomów popularnego Małego poradnika życia. Doskonałe na prezent....