Wydawnictwo: Nowa Era
Data wydania: 2003
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-88985-91-4
Dodał/a książkę: Autor X

Podręcznik powstał na podstawie programu nauczania języka polskiego w trzyletnim liceum ogólnokształcącym autorstwa Beaty Gromadzkiej Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? W podręczniku został uwzględniony najnowszy stan wiedzy z zakresu nauki o języku polskim. Autorka ukazuje w prosty sposób, jak wykorzystać środki komunikacji w różnych sytuacjach życiowych.Publikacja składa się z 8 rozdziałów, z których 7 przeznaczone jest do realizowania na lekcji oraz pracy indywidualnej. Ostatni adresowany jest do ucznia i służy kształtowaniu oraz rozwijaniu umiejętności przydatnych w samodzielnym zdobywaniu wiedzy.

Kup książkę Moja polszczyzna kl.1 Podręcznik do kształcenia językowego dla LO i Tech. Zakres podstawowy i rozszerzony.

Opinie o książce - Moja polszczyzna kl.1 Podręcznik do kształcenia językowego dla LO i Tech. Zakres podstawowy i rozszerzony.

Gis Anita, Kaniewski Jerzy0
Okładka ksiązki - Moja polszczyzna kl.2 Podręcznik do kształcenia językowego dla LO i Tech. Zakres podstawowy i rozszerzony.

Podręcznik ma na celu pogłębienie świadomości językowej u uczniów. Dzięki niemu powinni zdobyć umiejętność dostrzegania bogactwa języka, różnorodności...