Montaż komputera PC Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-07-15
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-2421-8
Liczba stron: 128
Dodał/a książkę: lokesh

Ocena: 0 (0 głosów)

Zmontuj komputer swoich marzeń!

Jak przygotować się do montażu? Jak złożyć wszystkie komponenty? Jak dokonać pierwszego uruchomienia? W dzisiejszych czasach możesz stać się właścicielem nowego komputera na dwa sposoby: możesz kupić komputer już złożony oraz gotowy do pracy lub skonfigurować i zmontować własny, całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb. Drugi wariant ma zdecydowanie więcej zalet, bo sam dobierasz cały sprzęt -- optymalnie do planowanych zastosowań komputera i Twoich wysokich wymagań. Jednak nie ma róży bez kolców -- to rozwiązanie wymaga od Ciebie dodatkowej wiedzy technicznej.

Dzięki książce, którą masz przed sobą, to zadanie okaże się łatwiejsze, niż myślisz! Dowiesz się, w jaki sposób wybrać odpowiednie komponenty, a następnie poprawnie je zmontować i optymalnie skonfigurować. Ogromnym atutem tej książki są zdjęcia, dokładnie obrazujące każdy z etapów montażu. Ponadto zdobędziesz tu informacje na temat procedury pierwszego uruchomienia komputera oraz typowych problemów, które możesz wtedy napotkać. Jeżeli chcesz poznać tajniki sprawnego składania komputerów, to znalazłeś idealny podręcznik!

Wybór komponentów Przygotowanie do montażu Montaż komponentów: obudowa, płyta główna, napędy, karta graficzna Zapewnienie zasilania Sposoby na uporządkowanie wnętrza komputera Przygotowanie do pierwszego uruchomienia Pierwsze uruchomienie i problemy, na jakie możesz natrafić Szybko i profesjonalnie złóż własny komputer!

Kup książkę Montaż komputera PC Ćwiczenia praktyczne

Opinie o książce - Montaż komputera PC Ćwiczenia praktyczne

Inne książki autora
BIOS. Przewodnik. Wydanie III
Bartosz Danowski, Andrzej Pyrchla0
Okładka ksiązki - BIOS. Przewodnik. Wydanie III

Wyczerpujące omówienie opcji i możliwości BIOS-u Jak dobrać optymalne ustawienia BIOS-u? Jak prawidłowo skonfigurować BIOS laptopa? Jak poprawić wydajność...

ABC sam składam komputer. Wydanie IV
Bartosz Danowski, Andrzej Pyrchla0
Okładka ksiązki - ABC sam składam komputer. Wydanie IV

Czasy, w których musieliśmy samodzielnie składać komputery, niewątpliwie dawno odeszły już w przeszłość. Dziś możemy po prostu wybrać się do jednego...

Reklamy