Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę

W kolejnej części przygód Maxa znajdziesz zwariowany humor, pechowe zbiegi okoliczności i rosnące napięcie, które sprawi, że obgryziesz paznokcie do łokci!

Na zakończenie pierwszego tomu przygód Maxa Crumbly zostawiliśmy naszego bohatera z głową w pizzy Mięsna Bestia, po tym jak stoczył się w nią w środku nocy, wprost z otworu wentylacyjnego w budynku gimnazjum South Ridge – i w efekcie został szczelnie otoczony przez trzech bezwzględnych łotrów!

Czy Max da się rozerwać na kawałki, niczym ser mozzarella, którym posypana jest twarda i krucha pizza zagłady – być może ostatni posiłek w jego życiu?

A może jego przyjaciółka i specjalistka do komputerów Erin pomoże mu wybrnąć z tej beznadziejnej sytuacji i sprawi, że Maxowi znów się „upiecze”?

Informacje dodatkowe o Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2018-03-20
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę

Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę - opinie o książce

Dzienniki Nikki. To nie moja bajka
Rachel Renee Russell0
Okładka ksiązki - Dzienniki Nikki. To nie moja bajka

Dzienniki Nikki to najbardziej zakręcona seria książek dla młodzieży, która zasłużenie znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa...

Dzienniki Nikki: Zapraszam na party!
Rachel Renée Russell0
Okładka ksiązki - Dzienniki Nikki: Zapraszam na party!

Przepis na katastrofę: do czterech imprez dodaj dwie przyjaciółki i jednego chłopaka, podziel przez jedną wredną dziewczynę, która chce zniszczyć...