osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla początkujących

W dzisiejszym stechnicyzowanym świecie handel przekroczył bariery czasoprzestrzenne. Stanie w kolejkach to już zamierzchła przeszłość, co więcej -- nawet nie trzeba wychodzić z domu, aby coś kupić lub sprzedać! A że -- jak powszechnie wiadomo -- czas to pieniądz, internet wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, proponując nowoczesną formę robienia zakupów, czyli wirtualne sklepy. Czasochłonne wycieczki po centrach handlowych z powodzeniem zastępujemy surfowaniem po sieciowych witrynach. Wystarczy jeden klik i -- jak za dotknięciem magicznej różdżki -- w wirtualnym koszyku pojawiają się towary, w niczym nieustępujące tym, które własnoręcznie zdejmujemy z półki. Książka "osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla początkujących" to praktyczny przewodnik po tajnikach tworzenia handlowej witryny internetowej i administrowania nią. Autor przedstawia innowacyjne narzędzie -- pakiet osCommerce -- dzięki niemu krok po kroku poznasz zasady działania sklepu internetowego, od instalacji, poprzez konfigurację, aż po zabezpieczenia i sposoby usprawniania pakietu. Książka odkrywa i przybliża tajemną wiedzę dotyczącą poruszania się po meandrach sklepowego e-biznesu. Po jej lekturze nic już nie będzie takie jak wcześniej -- świat internetowych transakcji stanie przed Tobą otworem! W książce opisano między innymi: * Konfigurowanie pakietu OsCommerce * Administrowanie produktami w e-sklepie * Tworzenie atrakcyjnej szaty graficznej e-sklepu * Obsługa płatności: PayPal i karty kredytowe * Sposoby zabezpieczania witryny OsCommerce

Informacje dodatkowe o osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla początkujących:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-24-60650-4

Kup książkę osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla początkujących

osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla początkujących - opinie o książce

osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla zaawansowanych
David Mercer0
Okładka ksiązki - osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla zaawansowanych

Sprzedawaj bez granic! Zaplanuj, skonfiguruj i przetestuj własną witrynę osCommerce Opracuj rachunek kosztów i zysków Twojego e-handlu Skutecznie...