Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka

Zapraszam wszystkich na wspólną podróż do magicznego świata martwych prostytutek, dzieci w beczkach po kiszonej kapuście i pozytywnych stron patologicznej rodziny!
Mój osobliwy niepamiętnik to skrzyżowanie czarnego jak płuca Lemmy’ego Kilmistera poczucia humoru, lalki Voodoo, planszy Ouija i przemyśleń tak głębokich, że będziesz mógł w nich utopić nawet największe smutki. Albo szefa.
Tak, ta niepozorna książka zmieni Twoje życie o 16 stopni, zniesmaczy rodziców
i skłoni domowego chomika do zastanowienia się nad teorią czarnej dziury między pośladkami.
A jeśli nie lubisz czytać, niepamiętnik doskonale sprawdza się jako podpórka pod krzywy stolik albo broń obuchowo-miotana. Dostępna tylko dla osób, które przekroczyły 150 centymetrów wzrostu i mają włosy pod pachami.

Ten NIEPAMIĘTNIK pozwoli ci na wyrażenie siebie, swojego prawdziwego, niepowtarzalnego ja.
Dzięki niemu stworzysz boga, poznasz prawdę na temat swojej orientacji seksualnej, odnajdziesz bezsens życia i rozpalisz grilla. Wyrywaj, gnieć, szarp, daj upust swojej frustracji, a twoja anarchistyczna dusza niech wreszcie zawyje.

Informacje dodatkowe o Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka :

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2015-11-04
Kategoria: Inne
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka

Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka - opinie o książce

Jak na Niekrytego słaba książka. Rozumiem zamysł stworzenie czegoś a'la "Zniszcz ten dziennik", jednak po lekturze kilku jego książek tą postrzegam jedynie jako pójście na łatwiznę - mało felietonów, dużo pustych stron do "wypełnienia" lub zrobienia pseudo-zadań. Teksty które są, trzymają poziom, jednak gdyby książka składała się tylko z nich, byłaby o 1/3 mniejsza objętościowo, a szkoda.

Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka
Maciej Frączyk0
Okładka ksiązki - Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka

Historia wszechświata obfituje w niezliczoną ilość wydarzeń, które na zawsze zmieniły ludzkość, a ta książka przybliży je z naukową precyzją i akademickim...

Na południe od nieba
Maciej Frączyk0
Okładka ksiązki - Na południe od nieba

"Na południe od nieba" to trzecia część "Zeznań Niekrytego Krytyka", kolejna książka oparta na formule show typu „stand up”. Autor znany ze...