Pendragon. Quillańskie igrzyska

Kolejny tom pasjonującego i pobudzającego wyobraźnię \r\ncyklu dla młodzieży „Pendragon”\r\n\r\nWyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś!\r\n \r\nQuillanowi grozi upadek. Władzę absolutną sprawuje tam korporacja, która zmusza wszystkich do udziału w rozmaitych rozgrywkach, często na śmierć i życie, i do obstawiania zwycięzców. Przegranych czeka okrutny los… Cała strefa funkcjonuje jak jeden wielki salon gier. Przemysłem tym zawiaduje para „mistrzów ceremonii” i oczywiście Saint Dane. Bobby Pendragon szybko się przekonuje, że aby ocalić strefę, musi pokonać Veego i LaBerge’a w ich własnej grze. Stawka jest jednak o wiele większa niż uratowanie Quillanu, a nawet życie Bobby’ego . Jeśli wygra, Saint Dane zdradzi mu, kim naprawdę są Wędrowcy…\r\n \r\nD.J. MacHale jest scenarzystą, reżyserem, a także producentem filmowym i telewizyjnym. Polski widz zna jego Straszny hotel i serial Czy boisz się ciemności? Cykl „Pendragon” sprzedał się już w ponadmilionowym nakładzie. Więcej informacji na www.thependragonadventure.com.

Informacje dodatkowe o Pendragon. Quillańskie igrzyska:

Wydawnictwo: Rebis